Kategoriler

Mi A3 Ekran Koruyucular

Melefoni'de satılan Xiaomi Mi A3 ekran koruyucular , ekranı kapsamak için yuvarlak kenarlı ince premium özel bileşenlerden oluşan hacme sahiptir. Ayrıca, yüksek tepki ve yüksek şeffaflık özelliklerine sahiptir. Mi A3 Ekran Koruyucular, en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu koruyucu, ekranın orijinal rengini korumak, size tam bir görsel deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Tozsuz, parmak izi bırakmayan tek dokunuşla süper kolay kurulum, kabarcıksız uygulama modeline sahip(Yani Leke, kir, yağ, su asitleri ve parmak izi lekesi riski olmadan hava kabarcıkları yaşanmadan kurulumu yapılabilinmektedir) ve bir ekran koruyucusundan isteyebileceğiniz her şeyi bu koruyucuda görebilirsiniz. Parmak izlerini gidermek ve ekranın temizlenmesini kolaylaştırmak için oleofobik kaplama tamamiyle ekranın çevresel yüzeyi, ekran koruyucunun çıkıntı yapmaması ve pürüzsüz olması için işlenmiştir.

Camın kırılmasını veya kırılmasını önlemek için yüksek koruma faktörü ile etkin cam'dan yapılmış diğer hasarlara karşı direnci arttırmak için bir ısıl işlemden geçirilmiştir. Malzeme tuşlar gibi keskin nesnelerin bile cep telefonunuzun ekranına "zarar vermeyeceği" şekildedir. Ürün çevre dostudur ve kirliliğe neden olmaz.

Uygulamada, cep telefonunuzun dokunuş duyarlılığı çok önemli bir konudur. Yani ekranın tepki veya keskinlik kaybetmeden çizilmelere karşı ekstra bir koruma seviyesi olmalıdır. Mi A3 Ekran Koruyucular sayesinde cam ekranın kırılması(ana ekranın kırılması) ve telefonunuzun çalışması bile etkilenmeyecektir.

Melefoni üzerinden Mi A3 Ekran Koruyucular almanızı önemle tavsiye ederiz çünkü en iyi ekran koruyucular bu sitede satılmaktadır.