Kategoriler

Mi 9T Pro Ekran Koruyucular

Melefoni.com'da satılmakta olan Mi 9T Ekran Koruyucular cihazınızı korumak için mükemmel bir aksesuardır.  Mi 9T Pro Ekran Koruyucular minör darbe ve çizilmelere karşı profesyonel bir özel bileşimdeki malzemelerle üretilmiştir. Mi 9T Pro Ekran Koruyucuların kurulumu son derece kolaydır ve ekranın hassas dokunuşunu korur. Oyüzden kamera, sensörler ve mikrofon için açıklıkları serbest bırakırken akıllı telefonunuzun ekranına mükemmel bir şekilde yapışır.

Mi 9T Pro Ekran Koruyucular telefonunuzun ana ekranını üstün düzeyde korumak için tasarlanarak üretilmektedir. Xiaomi Mi 9T Pro ekranınızı bozulmamış durumda tutun.Hayatımızda herhangi biryerdeyken beklenmedik düşmelerden ve sinir bozucu çiziklerden koruyacaktır. Mi 9T Pro Ekran Koruyucular inanılması güç bir seviyede oldukça güçlü bir yüzeye sahiptir. Delici nesneler(bıçak gibi),  anahtarlar, makaslar gibi keskin nesneler Mi 9T Pro Ekran Koruyucuların camını çizmez.

Mi 9T Pro Ekran Koruyucular geleneksel olanlardan daha iyi bir dirence sahiptir. Lekelere ve parmak izlerine karşı direnç için oleofobik bir kaplamaya sahiptir ve camın temizlenmesini kolaylaştırır. Mi 9T Pro Ekran Koruyucuların camı kristal berraklığındadır ve olağanüstü yüksek çözünürlüklü netlik sağlar.

Mi 9T Pro Ekran Koruyucuların camı, rahat bir kavrama, yıpranmaya karşı daha fazla direnç ve pürüzsüz bir deneyim sağlamak için yuvarlak kenarlara sahiptir. Mi 9T Pro Ekran Koruyucular, süper ince ve hafif kimyasal olarak işlenmiş bir camdan yapılmıştır.