Kategoriler

Xiaomi Ekran Koruyucular

Melefoni Xiaomi Ekran Koruyucular telefonunuzun zararlı dış etkenlerden korunması için tercih edilebilecek en iyi ekran koruyucuların başında geliyor.Gelişmiş yapıştırıcılarla birleştirilmiş kolay takılan aplikatörünüz hızlı, doğru ve kabarcıksız bir kurulum sağlar. Xiaomi Ekran Koruyucular telefonunuzun  ekran görünürlüğünüzü engelleyebilecek çizik ve çiziklerden uzak tutmak için tasarlanmıştır. Her cihaz için özel olarak kesildikleri için uygulanması kolaydır

Uçtan uca koruma, ekranınızın tamamını çizilmelere ve darbelere karşı koruyacaktır. Standart cam korumanın 2 katı gücüyle optimum ekran netliği ve dokunma hassasiyetinden yararlanmaya devam edin.Bu ekran koruyucusunda kullanılan kendi kendini iyileştirme teknolojisi, küçük çiziklerin ve çiziklerin kaybolmasına ve ekranın orijinal formunu yeniden kazanmasına yardımcı olacaktır zaten kullanıcıların memnun olmasının başlıca sebeplerinden biri budur.

Yüksek çözünürlüklü netliğe sahip bu birinci sınıf ekran koruyucu, cihazınızın ekranının maksimum çözünürlüğünü garanti eder. Koruyucu, kabarcık önleyici yapıştırıcılara sahip en yüksek kalitede çok katmanlı optik sınıf TPU filmden yapılmıştır.

Lazer hassas tekniği ile tasarlanan bu ekran koruyucu, cihazınızın her kenarına mükemmel uyum sağlar. Son derece dayanıklı ekran koruyucusu olduğundan dolayı cihazınızın kenar hatlarını da koruyan bir unsur görevine sahiptir.

Melefoni.com sitemizde satılmakta olduğunu gördüğünüz Xiaomi Ekran Koruyucular diğer ekran koruyuculardan farklı olarak şoka karşı koymak ve şok emmek için tasarlanmıştır. Xiaomi Ekran Koruyucular ekranda yağ ve parmak izlerini önleyen oleofobik özelliklerden oluşur ve ekrana benzersiz bir koruma sağlamaktadır.