Kategoriler
1867
₺59,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
1 2 3 4 5 6 7 8 >

Kullandığınız akıllı aygıtların her birine farklı şarj kablosu kullanmak gerekir. Aygıtların işletim sistemi ve modeline göre farklılık gösteren şarj kabloları zaman içerisinde yıpranarak yenilenmek isterler. Birden fazla cihaz kullananlar için farklı çıkış sayılarına sahip şarj kabloları daha işlevlidir. Şarj kablosu satın alacağınız zaman önce işletim sistemine uyumlu ürünlere göz atıp daha sonra tek cihaz için mi yoksa birden fazla cihazda kullanıma uygun kablo mu aradığınızı belirlemeniz daha hızlı alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Apple Lightning ve Android Şarj Kabloları

iOS işletim sistemli Apple telefonlar veya tabletler için bir tarafı USB girişli ve diğer tarafı soket yapıda olan kabloları tercih edebilirsiniz. Birden fazla Apple aygıtına sahipseniz farklı modellerdeki ürünlerin farklı soketleri olduğunu hesaba katarak ürünleri incelemeniz gerekir. Çünkü Apple eski modellerle yeni modellerde farklı soketler üreterek çeşitlilik sağlamıştır. Android işletim sistemi cihazlarınızın tümü için standart şarj kablosu satın alabilirsiniz.

Bazı firmalar şarj kablolarını hem iOS hem Android cihazlarla uyumlu olarak üretirler. Aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilecek konnektörleri bir arada sunan firmaların ürünleri sizler için daha ekonomik olabilir. Apple için Lightning, USB C Android cihazlar için Type-C ve Micro Usb hızlı şarj kabloları çeşitlerimiz doğru ve etkin şarj süresi sunar.

Şarj Kablosu Alırken Kaliteden Şaşmayın

Hızlı şarj özelliği bulunan aygıtlar için uygun şarj kablosu satın almak performansı etkileyen unsurlar arasındadır. Telefonların her gün şarj edildiğini düşünürsek geçici çözüm olarak en ucuz şarj kablosunu değil, en etkili ürünü satın almanız gerçek tasarruf sağlar. Bu sebeple sizlere kaliteli şarj kabloları sunarak aygıtlarınızın ömrünü uzatmayı ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.