Kategoriler
1
1

Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular

Melefoni.com  Galaxy S9 Plus  akıllı telefonunuz için birinci sınıf bir ekran koruyucu getiriyor. Kabarcık önleyici ve çizilmeye karşı dayanıklı özelliklerle, bu ekran koruyucunun kurulumu kolaydır. En yüksek kaliteli çok katmanlı premium film, çıkarılırken kalıntı bırakmayan kendinden yapışan bir yüzeye sahiptir.

Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular Yüksek dirençli yüzeyin oluşturulması için özel malzemeden yapılmış olan Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular, ekranınızı her sert vuruştan, düşmeden ve düşmeden korur. Ayrıca, bu ekran koruyucusu da parmak izine karşı dayanıklıdır. Genel bir tanım yapacak olursak cihazınıza zarar verebilecek çiziklere, çizilmelere ve eziklere karşı dayanıklıdır. Bu ince ancak dayanıklı ekran koruyucu, telefonunuzun ekranına uçtan uca koruma sağlar.

Bu ekran koruyucunun kurulumunda uygulanan ıslak kurulum tekniği güçlü bir yapışma ile sonuçlanır yani böylece ekranınıza en iyi korumayı sunar. Bu HD ekran koruyucu optik olarak şeffaf ve neredeyse görünmezdir. Ekranınızın HD netliği bu ekran koruyucusu ile korunur. Galaxy S9 Plus Ekranları ile uyumludur.

Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular Ekranınıza tam olarak uyan önceden kesilmiş bir ekran koruyucu sağlar. Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular HD netliğe sahip olan bu ekran koruyucu, telefonunuzun orijinal dokunma deneyimini korumanıza yardımcı olur.

Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucular Mat yüzey koruyuculardan farklı olarak, ince UV tabakalı bu ekran koruyucusu ekranınızın sararmasını önler ve kristal netliğinde görüntüleme memnuniyeti sunar. Bu ekran koruyucu kabarcıksız kurulum sağlar. Islak kurulum yöntemi planlayarak bu ekran koruyucuyu kurarken bazı ayarlamalar yapabilirsiniz.