Kategoriler
1
1

Galaxy S9 Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy S9 ekran koruyucular için bilinen markalar Melefoni'de satılıyor. Bu ekran koruyucular en yüksek kalitede  çok kolay kuruluma sahip olmasının yanında, herhangi olası negatif duruma karşı sökmeye yardımcı olan% 100 kabarcıksız yapıştırıcılar ile üretilmiştir.

Galaxy S9 Ekran Koruyucular özellikle lazer kesim teknolojisi kullanılarak tasarlanmıştır. Kullanılan esnek malzeme kavisli cihazlarda bile tam kapsama alanı sağlar. Koruyucu kendi kendini iyileştiren, esnek ve darbeyi emmesi zor olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu TechSkin çizilmelere, delinmelere, Ultra viole ışığına karşı dayanıklıdır. Bu koruyucu kolay, hatasız ve kabarcıksız kurulum sağlar.

Hassas Tasarım

Birinci sınıf ekran koruyucusuna renk uyumlu bir çerçeve yerleştirilmiştir. Uçtan uca tasarımımız, tüm ekranınızı engellemeden sorunsuz bir şekilde kaplar.

Orijinal Hissi

Pürüzsüz yüzey hissi, netlik veya kaliteden ödün vermeden korur. Tıpkı koruduğu ekran gibi yansıtma derecesine sahip aslında tıpkı orjinal telefon ekranı  hissi gibi gelecek. Akıllı telefon ekranını çizilmelere ve toza karşı korur.

Anti-parmak izi, yağ sürtünme direnci ve ultraviyole ışını etkili bir şekilde önleme ve filtreleme özelliklerine sahiptir. Bu ekran koruyucu size büyük oranda HD netlik sunar ve orijinal dokunma deneyiminizi korur. Hidrofobik ve oleofobik kaplamalar, ekranı ter ve yağ kalıntılarından korur.

Şeffaf koruyucu film, hiçbir bulanıklık, daha az parlama ve kabarcık oluşturmaz. Gelişmiş cam benzeri yüzey, yeni Ultra Clear ekran koruyucusuna akıllı telefonunuzun kendi ekranı gibi hissettiren parlak bir görünüm kazandırır.