Kategoriler
1
1

Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy S8 Plus kullanıcıları için en çok tavsiye edilen temperli cam ekran koruyucuları Melefoni'de satılmaktadır. Bu ekran koruyucusu, çizik veya kırık olsa bile S8 Plus cihazınızın tüm ekranını muhafaza etmiş olur yani ana ekran herzaman tertemiz ve pırıl pırıl görünür. Koruyucu, ekranınızın yuvarlak kenarlarını tamamen güvence altına almak için özel malzemelerden yapılmıştır ve bu nedenle Melefoni.com'da Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucular satın almalısınız.

Melefoni'den satın alacağınız Galaxy S8 Plus Ekran koruyucular, kullandığınız akıllı telefonun  tüm ekranını düşürdüğünüzde çizilmelere ve çatlaklara karşı tamamen korur. Ayrıca, S8 Plus'ınızda kenarlarda hassas işlenmiş eğrilerle bir ekran koruyucusunun olduğunu fark edeceksiniz! olağanüstü dokunma hassasiyetine ve% 100 berraklığa sahiptir.

Görüntüler ve metin size ultra görünümle ekranınızda olduğunu göreceksiniz. Süper Oleofobik kaplama parmak izlerini iterken parmaklarınıza dokunduğunuzda ne kadar pürüzsüz hissettirdiğini hissedin. Ve eğer biraz kirlenirse, hızlı bir silme yapın çünkü bu onu tekrar netleştirir!

Galaxy S8 Plus ekran koruyucular kavisli ekranınıza uyacak şekilde kenarlarda hassas eğrilerle işlenmiştir. Hassas yüzey bitirme işlemi maksimum çizilme direnci sağlar. Son olarak, su ve yağların yapışmasını önlemek için yüzeye özel bir süper sert oleofobik kaplama uygulanır. Bu ultra HD ve inanılmaz derecede ince ekran koruyucu, ekranınızdaki tozu ve parmak izi lekelerini azalttığını da ayrıca eklemek istiyoruz. Çünkü bu sayede ekranınızın bozulmamış görünmesini sağlıyor.