Kategoriler

Galaxy S7 Edge Ekran Koruyucular

Melefoni üzerinden satın alacağınız Galaxy S7 Edge Ekran Koruyucular tam ekran kapsamı sunmak için esnek bir malzemeden yapılmıştır. Kurulum ve uygulama yönünden ıslak montaj, sıfır kaldırma ile tam yapışma sağlamaktadır. Kalıcı netliğe sahip kendi kendini iyileştirme teknolojisi bulunmakla beraber, sıfır parlama ve kabarcıksız oluşumuna engel olunan bir yüzey hacmine sahiptir.

Sorunsuz koruma, Galaxy S7 kenarınız için temiz bir kullanım sağlar, en iyi şekilde gösterirken çizilmelere ve çizilmelere karşı korur. Kesikler, tüm bağlantı noktalarına ve denetimlere tam erişim sağlar. Açıkça koruyucu özelliğine sahiptir ve S7 edge  kenarınıza tam erişim sağlar.

Telefonunuzun ekranına mükemmel uyum sağlar. Temizlik bezi ve toz giderme etiketi kabarcık ve tozsuz bir uygulama sağlar. Oleofobik Kaplama sayesinde temizlenmesi daha kolay olan bir yüzey teşkil eder, yağ, kir, toza ve tere karşı etkili koruma sağlayan yağ ve parmak izine dayanıklı bir yüzey oluşturur. Yüksek dayanıklı elastik katman içermesiyle eşsiz dayanıklılık ve esneklik ile şok ve darbelerin üstesinden gelerek Cihazınızın zaman içinde eskime ve çizilmelerine karşın özel koruma sağlar.

Galaxy S7 Edge Ekran Koruyucular hava kabarcığı olmasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Silikon yapışkan tabaka kullanıcıların filmi kolaylıkla uygulayabilmeleri için yapılmıştır. Bu katmandaki, film ve küçük hava kabarcıkları 24-48 saat içinde kendiliğinden dağılarak yok olur.

 Galaxy S7 Edge Ekran Koruyucular dünya çapında büyük ilgi gördüğünden dolayı bir çok taklidi üretilmiştir, melefoni.com üzerinden orjinal ekran koruyucular satın alabilirsiniz