Kategoriler

Galaxy S10 E Ekran Koruyucular

telefonunuzun ekranını çizilmelere ve diğer hasarlara karşı korur. Oleofobik kaplama , ekran koruyucuyu yağ ve parmak izlerinden kaynaklanan lekelerden uzak tutar. Cam, netlik veya dokunma tepkisi ile ilgili herhangi bir sorun olmamasını sağlayacak kadar incedir.Ekran koruyucu, filmi takarken filmi mükemmel şekilde hizalamanıza izin veren ıslak bir kurulum işlemi gerektirir. Kendi kendini onaran teknoloji küçük çizikleri onarır ve oleofobik bir kaplama onu yağ ve leke tutmaz.

Galaxy S10e ile ilgili en iyi bölüm ekran odaklı bakış açımızdan  ekranının düz olması, bu yüzden hemen hemen her kalitede ekran koruyucusu profesyonel bir şekilde telefona uygulanabilinmelidir. Benzerlerinden farklı olarak dikkat çekici yeni bir ekran sensörü yerine güç düğmesine  kapasitif parmak izi sensörüne yapışıyor, yani hava boşlukları ve uyumsuzluklar hakkında endişelenmemiz gerekmiyor. Hava kabarcığı oluşturmayan ve yeniden pozisyonlandırılabilir ekran koruyucular kullanıcıların filmi kolaylıkla uygulayabilmesi için yapılmıştır.

Bildiğimiz ve güvendiğimiz, bu harika ekran koruyucunun Galaxy S10e'nize bir eldiven gibi sığacağına ve vakalarla uyumlu olacağına söz veriyoruz. Telefonunuz olası bir durumda düştüğünde veya herhangi bir noktaya sert çarpma ile karşılaştığında kenarları kaldırmaz ve ekran koruyucunuzu bozmaz.

Galaxy S10e ekran koruyucular  geçen yıllar içerisinde üretilen kavisli kenarlar yerine düz ekranlı ilk galaxy modellerinden biri ve bu nedenle çoğu ekran koruyucusu mükemmel bir şekilde uymalıdır.

Galaxy S10 E Ekran Koruyucular cihazınızın ellerinizden kayıp düşme olasılığını düşüren dokusal tutunma özellikli bir yapıya sahiptir. Zaman içinde edindiği deneyimler ile ileri düzeyde dirençli streç üretim teknolojisine ulaşmıştır.