Kategoriler

Galaxy S10 Plus Ekran Koruyucular

Çizilmeye karşı dayanıklı teknoloji, Telefonunuzun, günlük kullanımdan dolayı oluşan eskime ve çizilmeyi önleyicidir. Çok yüksek darbe çizilme testlerini başarı ile geçmiştir. Telefon üzerinde doğru konumlandırıldığında hava kabarcığı yapmaz. Darbelere karşı hassas ve etkili bir koruma sağlıyor busayede telefonunuz için üstün koruma kalkanı oluşturulmuş olunuyor.

Melefoni'de aradığınız ucuzluk ve kampanyalar bitmek bilmiyor. Galaxy S10 Plus Ekran Koruyuculardan sipariş vermek için doğru adresde olduğunuzu söylemeliyiz. Melefoni üzerinden satın alacağınız Galaxy S10 Plus Ekran Koruyucular telefonunuzu çizilmelere, toza ve hasara karşı koruyacak ve önleyecektir.

Kapak, Telefonunuzu güvende tutmaya yardımcı olacak hafif, sert, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Malzemesi gerçekten zor aşınır. Düzgün bir dokuya sahiptir. Bu sadece telefonunuzda iyi görünmekle kalmayacak, aynı zamanda onu koruyacaktır. Sadece Telefonunuzu açar ve kapatır ve birçok kez değiştirilebilir ve kullanılabilir.

Bu ürün veya mağazamızdaki diğer ürünler hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaya adamıştır. Siparişiniz, ödeme alındıktan sonra Pazartesi-Cuma 24 saat içinde kesinlikle gönderilmektedir. Galaxy S10 Plus Ekran Koruyucular klasmanında oldukça yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz ve çevrimiçi olarak en iyi pazar satıcısı olmak için çalışıyoruz.

Herhangi bir olumsuz ya da tarafsız geribildirimden ayrılmadan önce lütfen bizimle iletişime geçin, böylece işlemden önce veya sonra ortaya çıkabilecek sorunları çözmenize yardımcı olabiliriz.Görüşleriniz bizim için çok şey ifade ediyor ve müşterilerimize olabildiğince yardımcı olmayı amaçlıyoruz.