Kategoriler

Galaxy S10 Lite Ekran Koruyucular

Melefoni üzerinden satın alacağınız Galaxy S10 Lite ekran koruyucular , mükemmel Tasarıma sahip, görünmez ve tam kapsama sağlıyor. Galaxy S10 Lite Ekran Koruyucular net HD kalitesinde cam ekran ve ön ekran için geliştirilmiş tam kapsamlı premium koruma ile Galaxy Galaxy S10 Lite için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Kolay Kurulum yapılabiliyor ve ekkranı hassas bir şekilde şekillendirir, kullanım sırasında rahat kalmak veya elinizde tutmak için cihaza mükemmel şekilde uyum sağlar. Tam yapışkan kavisli kenarlara bile sıkıca yapışır.

Kasa Uyumluluğu, kavisli 3D Teknolojisi, uçtan uca görünmez koruma sağlar. Kavisli yüzeye mükemmel bir şekilde yapışırken, diğer ekran koruyuculardan aynı verimi alamazsınız. Galaxy S10 Lite Ekran Koruyucular tüm telefon kılıflarıyla tamamen uyumlu olacak şekilde telefonun gerçek boyutundan biraz daha küçük yapılabilinmektedir.

Galaxy S10 Lite Ekran Koruyucular, günlük çizilmelere, çiziklere ve eziklere karşı güvenli bir şekilde korunmak için üstün net kaplama güçlendirici ve hidrofobik özelliklere sahip 9H Sertlik yüzey sertliği koruması sunar. Yüksek geçirgenlikli OCA filmi, dış kuvvet emilimi ile anti-çip sunar ve kırılmaz.

Melefoni üzerinden yapılacak alışveriş neticesinde Çoğu sipariş tabloya yansır işleme alınır ve sipariş verdikten sonra tarafımızca 1-2 iş günü içinde gönderilir. Gönderim ücretleri, paketin ağırlığına, boyutuna ve gönderilen mesafeye bağlıdır. Siparişler için varış zamanı, konuma ve gönderim yöntemine göre değişir. Güncel promosyon, kampanya ve fırsatları mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.