Kategoriler

Galaxy S10 Ekran Koruyucular

Melefoni farkıyla bütçenize çok uygun fiyatlarla Galaxy S10 Ekran Koruyucular almaya hazır olun çünkü melefoni'deki ekran koruyucular gerçekten en kalitelisi ve size sorun çıkarmayacak dayanıklığa sahiptir.

Melefoniden satın alacağınız ekran koruyucu film dört katmandan oluşur ve her bir katmanın farklı işlevi vardır. Öncelikle şok darbe emici ve dağıtıcı katman ve anti-şok katmanı ile dış darbelere karşı çift koruma sağlar. Bu ilk katman darbelerin büyük bir kısmını absorbe ederek yok eder. Daha sonra bu katmandan geçen darbeler, darbe dağıtıcı katman tarafından dağıtılır.

Temperli Cam Ekran koruyucu, Ekrana hasar ve çizilmelere karşı koruma sağlar. Şok emiciliğini artırmak için güçlendirilmiş özel olarak işlenmiş cam ile desteklenmektedir. Cam darbeye dayanıklı teknolojiden yapılmıştır.Çizilmeye karşı dayanıklı, parmak izi bırakmayan, anti-yağ, radyasyondan korunma, bakteriyel geçirmez, güçlü çarpışma nedeniyle ekranın neden olduğu hasarı büyük ölçüde azaltabilir.

Galaxy S10 Ekran Koruyucular silikon yapışması ekran korumasını sağlamaktadır  ve ekranın arasında hiçbir şey yoktur, bu da dokunma hassasiyetini artırır. Ultra şeffaf cam, normal ekran koruyucularından daha üstün kristal netliğinde görüntü kalitesi sağlar.

Galaxy S10 Ekran Koruyucular çizilmelere ve düşmelere karşı korumak için çizilmez, kırılmaz cam kullanır. Parmak izi, lekeler, yağ, kire karşı uzun süre kalıcı bariyer sağlamak için devrim niteliğinde oleofobik kaplama ile üretilmiştir.

3D dokunma ve çoklu dokunma ile YÜKSEK tepki süresi vardır yani telefonunuzu hemen hemen tam performans ile kullanabilirsiniz ayrıca tam şeffaflık ve uyumlluk sağlamaktadır.