Kategoriler
1
1

Galaxy Note 9 Ekran Koruyucular

Melefoni.com'da ekran koruyucu fırsatları saymakla bitmiyor. En kaliteli Galaxy Note 9 Ekran Koruyucular burada satılıyor. Ultra modern, ince ve şeffaf ekran koruyucu Galaxy Note 9 şık tasarımına mükemmel uyum sağlamak ve çizilmelere ve çatlaklara karşı korumak için tasarlanmıştır. Yağların ve lekelerin ekrana yapışmasını önleyen, size kristal berraklığında şeffaflık ve kesintisiz görüntüleme deneyimi sunan bir katmana sahiptir.

Güçlü bir silikon yapıştırıcı ile yapılan koruyucu, ekrana minimum kayma olasılığı ile sıkıca tutturulur. Dokunuşunuza çok duyarlıdır, size mükemmel görüntü kalitesi verirken telefonunuzun normal çalışmasını sağlar.

Galaxy Note 9 Ekran Koruyuculariçin güvenebileceğiniz üstün ekran koruması için Melefoni.com'dan başka bir yere bakmayın. Ekranınıza tam olarak uyacak şekilde hassas bir şekilde kıvrımlı olan bu koruyucu, her öğenin darbeye karşı tamamen korunmasını sağlar. Bu aksesuarın sunduğu uçtan uca toplam koruma, bir kılıfla kullanım için uygun olmadığı anlamına gelir.

Darbelere karşı savunma ve darbelere karşı koruma için Galaxy Note 9'un ekranını melefoni'den alacağınız 9H temperli bu camla koruyun. Sadece kristal berraklığında kalmaz, aynı zamanda dokunmaya duyarlı kalır. Uygulamadan önce mutlaka dokunma hassasiyetini artırın.

Koruyucunun toz önleyici katmanı sayesinde ekranınız toza ve lekelere karşı eşit derecede korunur. Ayrıca, fantastik görünen ve hissedilen pürüzsüz ve yuvarlak kenarlar sayesinde cihazınız keskin görünmeye devam edecektir.

Melefoni.com size en iyi ekran koruyucuları sağlamak için canla başla hizmetlerine devam etmektedir. Galaxy Note 9 Ekran Koruyucular satın almak istediğinizde web sitemiz üzerinden ürünü sepete atarak siparişi tamamlamanız yeterlidir.