Kategoriler
1
1

Galaxy Note 8 Ekran Koruyucular

Google'da Galaxy Note 8 Ekran Koruyucular arıyorsanız Melefoni olarak %100 müşteri memnuniyetine değer verdiğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.Sizin memnuniyetiniz bizim için gerçekten önemlidir ve mutlu olduğunuzdan emin olmak için elimizden geleni yapacağız.

Ekran koruyucularımız, cihazınızın ekranını çizilmelere karşı korur ve çıkarıldığında hiçbir iz bırakmaz. Ekranın netliğini veya dokunma hassasiyetini azaltmazlar ve ekranın altındaki ışık / yakınlık sensörlerini etkilemezler. Bu özel ekran koruyucu, cihazın tam ekranını kapsar ve ekran içi parmak izi tarayıcı sensörünü etkilemez.

süper ince koruyucu, gerçek dokunma hissi ve yüksek hassasiyet verir, herhangi bir parazit olmadan orijinal yüksek tepki dokunma hissi verir. Ultra net% 99 Yüksek Şeffaflık, yüksek çözünürlüklü net görüntüleme sağlar.

Melefoni'den satın alacağınız Galaxy Note 8 Ekran Koruyucular diğer ekran koruyucularının aksine tüm ekranı kaplar. Ultra ince fonksiyonu ile kenarlara ve üstün koruma için 9H sertliğe sahiptir.

Çizilmez yüzeye sahip Dayanıklı 9H temperli cam ve Özel yağa dayanıklı işleme, telefonunuzun yağ, parmak izi, su ve diğer lekelerden arındırılmasına yardımcı olur ve filmi temizlemeyi kolaylaştırır.Kolay kurulum için kabarcıksız yapıştırıcı ve çıkarırken artık kalıntı olmadan uygulayabilirsiniz. Basit talimatlar hızlı ve sorunsuz kurulum sağlar. Uygulama için sprey gerekmeden kuru uygulama modelli bir yöntem deneyebilirsiniz.

Melefoni.com size samimi bir müşteri hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.