Kategoriler

Galaxy Note 10 Plus Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy Note 10 Plus için özel olarak tasarlanmış patlamaya dayanıklı ekran koruyucusu, günlük kullanımda çizik, sıyrık ve bulaşmayı önleyen maksimum koruma sağlarTamamen % 100 şeffaf olmasının yanısıra, orijinalin net görüntülenmesini sağlar. Sürükleyici ekran üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve  ısıya dayanıklı galaxy Galaxy Note 10 Plus  ekran koruyucu çeşitleri anahtar gibi keskin nesneler dahil olmak üzere hasar ve çizilmelere karşı kapsamlı koruma sağlar.

Oleofobik kaplama ile çoğu çizik, leke ve parmak izini önler. Paramparça olmayan Galaxy Note 10 Plus ekran koruyucular, ekran kırıldığında hasarı en aza indirir ve genel olarak hasarı azaltmaya yardımcı olur.

Yüzey sertliğine sahip olmasının yanısıra kir tutmayan yüzeye sahip Galaxy Note 10 Plus Koruyucular cihazınız için çizilmelere ve aşınmaya karşı maksimum koruma sağlar.% 100 Kabarcıksız garanti silikon yapışkan tabakası kabarcıksız kurulum sağlar.

En iyi HD net görünürlük elde etmek için en yüksek kalitede temperli cam ile üretilmiştir. Ekran Koruyucularında parmak izlerini azaltmak, leke direncini sağlamak ve ekran dışı yansımaların  filtrelenmesini etkili bir şekilde önleyebilmektedir.Hassas lazer kesim teknolojisi maksimum ekran kapsamı sunar. Galaxy Note 10 Plus Ekran Koruyucular kavisli cihazlarda bile tam kapsama alanı sağlar.

Galaxy Note 10 Plus Ekran Koruyucular ultra ince olmasından dolayı Pen hassasiyetini maksimum derecede korur ve pen ile uyumludur yani %99 yüksek şeffaflık marjına sahip olduğunu da buradan anlamış oluyoruz.

Melefoni.com'dan  satın alacağınız ekran koruyucular izkalıntısı olmadan pürüzsüz bir dokunmatik ekran deneyimi sağlamakta olduğu müşteriler tarafından da belirtilmektedir.