Kategoriler

Galaxy Note 10 Lite Ekran Koruyucular

Melefoni Galaxy Note 10 Lite ekran koruyucuları ile telefonunuzu hasarlara ve darbelere karşı korumanın zamanı gelmedi mi ? Telefonunuz sizin için çok büyük bir önem taşıyorsa ozaman artık önleminizi alarak onu darbelerden, lekelerden ve pis etkenlerden de uzak tutmanız gerekiyor oyüzden Galaxy Note 10 Lite ekran koruyucuları satın almanız gerekiyor.

Galaxy Note 10 Lite Ekran Koruyucular dokunmatik ekranını Ultra net teknoloji sayesinde yüksek denetimle korur. Çok ince olmasından dolayı ekran koruyucuyu ekrandan farketmezsiniz. Bu ekran koruyucu, kendi kendini onaran bir üst katman olan Nano teknolojisine sahiptir. Bu, ekran koruyucunuzdan küçük çiziklerin kendiliğinden kaybolacağı anlamına gelir. Koruyucu folyonun takılması ve çıkarılması kolaydır. Modele özgü bir tasarım olduğundan, Galaxy Note 10 Lite dokunmatik ekranı sorunsuz bir şekilde kaplanmaktadır.

Akıllı telefonunuzu çizilmeye ve darbelere karşı korur ve ekranı çiziklerden korurken görüntüleme deneyimini ve dokunma tepkisini korumak için optik olarak şeffaf bir filmden yapılmıştır. Islak kurulum yöntemi, ekran koruyucuyu mükemmel bir şekilde hizalamanızı ve kabarcıkları uzak tutmanızı sağlar. Kendi kendini iyileştiren bir tabaka küçük çizikleri giderir ve film de zamanla sararmaz.

Yeni bir ekran koruyucu takmadan önce takılı ekran koruyucuyu çıkarın. Kurulumdan sonra, optimum performans için parmak izinizi sıfırlayın.Ultra ince bir tasarıma sahiptir ve yüksek dokunma hassasiyeti sağlar Galaxy Note 10 Lite Ekran Koruyucular doğal bir his verir ve telefon performansına dayalı olarak hızlı verim alırsınız.