Kategoriler

Galaxy Note 10 Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy Note10'unuzu bir melefoni'den satın alacağınız ekran koruyucusu ile koruyun . Optik sınıf ekran koruyucu inanılmaz derecede güçlü, çizilmeye karşı sonderece etkili direnç gösterir ve lekeleri gidermek için işlenerek üretimi yapılmıştır. Ultra ince cam ekran koruyucusu ince ve ultra şeffaftır, bu nedenle telefonunuzu daha ağır hale getirmez ve daha hantal görünmez.

Dokunmatik ekran hassasiyeti için optimize edilmiştir, can sıkıcı lekeleri giderir ve çip ve çatlaksız darbe koruması sunan tam bir yapışkan ekran koruyucudur. Ekranını olası çiziklerden, paramparça ve darbe hasarlarından koruyun.

Galaxy Note 10  dostu ekran koruyucunun ultra ince tasarımı, ekranınızın dokunma hassasiyetini korur. Gelişmiş, kendi kendini onaran bir dış malzeme, telefonun yeni gibi görünmesini sağlayarak küçük boyutların ve çiziklerin onarılmasına yardımcı olur.

ÜRÜN AVANTAJLARI

Ekran koruyucunuz, ekranınıza sığacak ve dokunma hassasiyetini koruyacak şekilde size özel olarak

KATMANLAR

Esnek ekran koruyucunuzun her katmanı, cihazınıza üstün ekran koruması sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Hd netlikte koruyucu bir kalkan görevi görmek için ekranı en son milimetreye kadar yapıştıran yenilikçi bir katmandır, profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır ve çarpmalara, çizilmelere ve düşmelere karşı koruma sağladığı ürünü kullananlar tarafından belirtilmektedir.

Ekran koruyucu darbe şokunu emecek ve ekranınızı güvende tutacak şekilde yapılmıştır, yani muhafız kırılabilir. Korumanız çatlar, kırılırsa, çizilirse veya cihazınızı korurken başka türlü hasar görürse melefoni.com web sitemiz üzerinden bütçenize uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz.