Kategoriler

Galaxy M40 Ekran Koruyucular

Galaxy M40 Ekran Koruyucular cihazınıza uygulandığında normal kullanım sırasında karşılaştığınız kayma gibi durumlarla artık karşılaşmayacaksınız. Melefoni'den sipariş edeceğiniz Galaxy M40 Ekran Koruyucular ile telefonunuzu en üst düzeyde güvenle tutun.  Ekran koruyucusu parmak izlerine karşı dayanıklıdır , su damlaları, lekeler, kir, yağ gibi kötü unsurlardan telefonunuzu daima koruyacaktır.

Orijinal şık görünümünü ve hissini hiçbir şekilde değiştirmeden doğrudan cihazınıza uygulanır. Uygulamadan sonra diğer ekran koruyucular, kılıflar, kapaklar veya kaplamalar tarafından eşsiz olarak tüm cihaza optik olarak net koruma sağlamakla birlikte neredeyse görünmezdir. Yuvarlatılmış kenarlar Samsung Galaxy M30 ekran ile pürüzsüz bir his ve iyi bir entegrasyon sağlamakta olduğunu da söyleyelim.

Samsung Galaxy M40 için maksimum çizilme koruması için en iyi seçimdir. Ultra net ve ultra ince ekranınıza, arkaya, yanlara, üste, alta ve hatta 360 derece çizilme koruması sağlayan kamera lensine de uygulanabilmektedir.

Samsung Galaxy M40 ekranınız için en iyi korumayı alın ve Melefoni üzerinden satın alacağınız bu ultra ince Galaxy M40 Ekran Koruyucular ile telefonunuzu veya telefonlarınızı çizik ve darbelere karşı koruyun. Galaxy M40 Ekran Koruyucunun ekrana uygulanma süreci gerçekten çok kolaydır ve Samsung Galaxy M40 ekranınızla mükemmel uyum sağlar.

Melefoni Galaxy M40 Ekran Koruyucu almak isteyenler için ideal bir platformdur. Birçok eticaret platformu üzerinden de satış faaliyetleri yürütülmekte olup müşterilerimize kusursuz ve profesyonel bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.