Kategoriler

Galaxy M30 Ekran Koruyucular

Kurulum sırasında herhangi bir hata veya oluşabilecek teknik sorun hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ekran koruyucu kabarcıklar olmadan kolayca uygulanabilir ve yeniden ayarlanabilir. Ayrıca yapıştırıcı çıkarıldıktan sonra kalıntı bırakmaz, bu da mükemmel kullanıcı dostu ekran koruyucusu yapar. Cihazlarınız için mükemmel kavrama sağlar ve neredeyse görünmez çizilme koruması vardır. Eşsiz kendini iyileştirme özellikleri ile bu ürün tam da sizin isteğinize göre.

Galaxy M30 Ekran Koruyucular tüm bağlantı noktalarını ve düğmeleri tamamen erişilebilir tutmak için Samsung Galaxy M30'unuza uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış hassas tasarlanmış filmler içerir. Benzersiz ultra esnek özellikleri, normal sert ekran koruyucularının yapamayacağı cihazınızın en karmaşık eğrilerini ve hatlarını bile kapsamasına yardımcı olur.

Melefoni'den satın alacağınız Galaxy M30 Ekran Koruyucularında kullanılan %100 dokunmatik teknolojisi size doğal bir his ve mükemmel dokunmatik ekran hassasiyeti sağlar. 0.33m'ye kadar hassas kesim, Ringke, ekran koruyucusunun uygulandıktan sonra tanınmayacak şekilde milimetreye oturmasını sağlamaya odaklandıkları için mükemmel bir oturmayı garanti eder.

Görünmez kristalize cam, ekran netliğini korur ve ekranınızın canlılığını azaltmaz.  Ek olarak, cihazınızı leke, kir, yağdan koruyan ve izlerin kolayca silinmesini sağlayan parmak izinin kalmamasına yardımcı olan etkin ve optimize edilmiş yüzey yapısı vardır.Melefonide satılan her cam ekran koruyucusu, inanılmaz derecede sert ve çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlamak için 9H sertlik derecesine sahip bir üründür. Yani melefoni'den satın almayı düşündüğünüz Galaxy M30 Ekran Koruyucular gerçekten sağlam niteliktedir.