Kategoriler

Galaxy M20 Ekran Koruyucular

Galaxy M20  telefonlarımız günlük yaşamın denemelerine karşı koymak için donanımlı değiller. Kazalar genellikle kaçınılmazdır ve değerli araçlarımız birçok farklı şekilde zarar görebilir. Galaxy M20 Ekran Koruyucular Samsung Galaxy M20'nizin ekranını görünürlüğünüzü engelleyebilecek çizik ve çiziklerden uzak tutmak için tasarlanmıştır.

Galaxy M20 Ekran Koruyucular Ekranınızı dış etkenlere karşı blokaj oluşturarak, telefona değil ekran koruyucusuna hasar verilecek ve bu sayede cihazınızın ilk aldığınız günde olduğu gibi yeni görünmesi sağlanacaktır.

Galaxy M20 Ekran Koruyucuyu uygulama esnasında oluşabilecek kabarcıklar veya tozdan kaçınmadan ekranınızın kristal netliğinde görüntüsünü elde etmenizi sağlayan leke tutmaz bir kaplama optimizasyonuna sahiptir.

Hafif esnekliği, darbeleri ve darbeleri emerek ekranın parçalanmasını önler. Bıçak, makas, anahtar, delici cisimler, bozuk para ve anahtar gibi keskin nesneler dahil olmak üzere dış hasar ve çizilmelere karşı kapsamlı koruma sağlar.

Kurulumu gerçekten sonderece kolaydır. Çerçeve kalınlığı eklemeyen son derece hassas kesimlerle mükemmel uyum sağlar. Kameralar, Mikrofonlar veya Hoparlörler için boşaltma delikleri bulunmaktadır ve bu sayede telefonunuzu kusursuz bir biçimde kullanmaya devam edersiniz.Ekranınızı korumak önemli olsa da, ekran koruyucunun akıllı telefonunuzu ekranı bulanıklaştırarak veya dokunmatik ekranın hassasiyetini azaltarak engellememesi de çok önemlidir.

Melefoni.com sitemiz Galaxy M20 Ekran Koruyucu modellerini bulabileceğiniz, piyasanın önde gelen isimleri arasında ticaret faaliyetlerine yön vermektedir. Eğer Galaxy M20 Ekran Koruyucusu almak isterseniz sepetinize atıp adresinize sipariş verebilirsiniz.