Kategoriler

Galaxy M10 Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy M10 ekran koruyucuyu kullanarak ekranınızın yepyeni görünmesini sağlayın.  Temperli cam ve diğer ekran koruyucuların aksine, bu ekran koruyucusu cihazınızın konturlarıyla eşleşir ve maksimum koruma için kavisli köşelerini ve kenarlarını bile kapsar. Hidrojel katmanı sayesinde, bu ekran koruyucusu% 100 kırılmaz bir özelliğe sahiptir.

 Samsung Galaxy M10 telefonunuzun ekranınızdaki küçük çizikler konusunda endişeli misiniz? Bu ekran koruyucusu, ekranınızı HD kristal netliğinde tutarak 24-48 saat içinde küçük çiziklerden kurtulan kendi kendini iyileştiren bir teknolojiye sahiptir. Ultra ince kaplama ve 3D dokunma teknolojisi dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez ve parmak izi sensörü ile uyumludur.

Ekranınızla ilgili olarak %100 dokunmatik ekrana duyarlı kalacağından emin olabilirsiniz. Ekranınızı korumalı, yüksek çözünürlüklü ve ultra net tutar. Yüksek hassasiyetle mükemmel uyum sağlar Kameralar, Mikrofonlar ve Hoparlörler için kesme delikleri vardır.

Samsung Galaxy M10 ekran koruyucusu  kavisli ekranlarda köşe ve kenar koruması için özel olarak tasarlanmış tüm ekranı kaplayacak şekilde üretilerek  kenardan kenara kapsama alanı oluşturulmuş özel bir koruyucudur.

Galaxy M10 Ekran Koruyucu sipariş vermek isterseniz Melefoni.com web sitemiz ve çalışanlarımız size hergün destek vermekten memnuniyet duyacaktır. Tek yapmanız gereken sitemize üye olmak ve beğendiğiniz Galaxy M10 Ekran Koruyucuyu sepetinize atıp adresinize gönderilmesini beklemek işte bukadar basit.