Kategoriler
1
1

Galaxy J6 Plus Ekran Koruyucular

Telefonunuzu güvenli ve sağlam tutmak konusunda ne kadar dikkatli olursanız olun, cep telefonunuzun doğal aşınma ve yıpranmasını gerçekten kontrol edemezsiniz. Çiziklerin yanı sıra, telefonunuz sürekli kullanımdan dolayı toz ve lekeleri adil bir şekilde biriktirmiş olabilir. İleri teknoloji sayesinde, Galaxy J6 plus telefon ekranınızı Galaxy J6 Plus Ekran Koruyucular koruyucuyu kullanarak mümkün olduğunca yepyeni hale getirebilirsiniz.

Diğer ekran koruyucular, cep telefonunuzun kıvrımlı kenarlarını dikkate almaz, bu da istenmeyen ekran kabarcıklarına ve kenar boşluklarına neden olur. Ekranınızın doğal şekline uygun tam ekran kenardan kenara kapsama alanı sunar, böylece kavisli kenarlar bile iyi korunur.

Sert yüzey darbeye dayanıklı ve kuvvete karşı dayanıklı, standart temperli cam koruyuculardan daha da fazla hale getirir. Ayrıca, küçük çiziklere, parmak izlerine, lekelere ve toz birikimine karşı dayanıklı hale getiren oleofobik bir kaplamaya sahiptir. Aslında, kendi kendini iyileştirme teknolojisi 24-48 saat içinde küçük çiziklerden kurtulur.

Tüm bu katmanlara ve kaplamalara rağmen, ekran kalkanı ultra ince kalır, bu nedenle telefonunuzun dokunmatik ekran hassasiyeti etkilenmez.

Melefoni'den satın alacağınız bu ekran koruyucular her telefon kılıfına uyar Telefonunuzun yüksek çözünürlüklü ve ultra net ekranını korur. Galaxy J6 Plus Ekran Koruyucunuzu sepetinize ekleyin ve bir daha asla istenmeyen telefon lekeleri ve çizikleri hakkında endişelenmenize artık gerek kalmadı.