Kategoriler

Galaxy J4 plus Ekran Koruyucular

Samsung Galaxy J4 plus telefon ekran koruyucular netliğe müdahale etmeden cep telefonunuzun ekranını tamamen işlevsel tutar. Bu ekran koruyucu kolay kırılmayan camdan yapılmıştır, darbeye karşı dayanıklı bir kaplama vardır ve telefona uygulaması oldukça kolaydır. Kabarcıklar veya tozdan kaçınmak zorunda kalmadan ekranınızın kristal netliğinde bir görünümü elde edilir. Yağ, Leke, ve parmak izini önler.

İyi ekran koruması sağlayan bu koruyucu çizilmelere, çizilmelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayan çizilmeye karşı dayanıklı bileşenlerle yapılmıştır. Galaxy J4 plus Ekran Koruyucular ekranınızın HD netliğini Samsung J4 + Plus'ınızı doğal, his ve performansla koruyor. Özel oleofobik kaplama parmak izlerinden ve yağlı lekelerden korur.

Cam kırılırsa daha fazla güvenlik için küçük parçalara ayrılacaktır. Paramparça olmayan film, ekran kırıldığında hasarı en aza indirir ve genel olarak hasarı azaltmaya yardımcı olur. Yapıştırıcı, kabarcığı bırakmadan koruyucuyu sıkıca tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş 6 katmanlı tasarım 9H yüzey keskin nesnelerden gelen çizikleri önler ve dokunma duyarlılığını korur. Bıçak, makas gibi delici cisimlere karşı etkin savunma direnci bulunmaktadır.

Melefoni'den Galaxy J4 plus Ekran Koruyucular satın almak için daha çok beklemeye gerek yok, hergün yüzlerce kişi ekran koruyucusu almak için bizi tercih ediyor. Eğer siz de telefonunu korumak için ekran koruyucusu sipariş vermek istediğinizde melefoni bir tık kadar yakın.