Kategoriler

Galaxy A91 Ekran Koruyucuları

Melefoni mağazasından Galaxy A91 Ekran Koruyucuları satın almak için beklemeyin, yepyeni fırsatlar ve güncel kampanyalarımızla size aradığınız ekran koruyucularını tek tıkla kapınıza teslim gönderiyoruz.

Galaxy A91 Ekran Koruyucuları Galaxy A91 için özel olarak tasarlanmıştır. % 100 kenardan kenara tam kapsama koruması, benzersiz kenar tasarımı, Samsung Galaxy A91 ekranını tam çerçevede korur, size harika bir deneyim sunar ve Samsung Galaxy A91 360 derece mükemmel dokunma hissi sağlar.

Orijinal ekran kadar güzel pürüzsüz, Samsung Galaxy A91 ekranına mükemmel uyum sağlar. Ultra ince çizilmez malzeme orijinal dokunuş ve işlevi korur. İnce ve hafif tasarım telefonun gerçek hissini korur ve orijinal güzelliğini korur.  Yumuşak  kenarı, cep telefonunuz için rahat bir tutuş sağlar.kamera ve ekran kenarlarını kameranızı ve ekranınızı çizilmelere karşı korumanıza yardımcı olur.

Çizilmeye karşı direnç ekran koruyucusu Samsung Galaxy A91'inizi bıçak, makas, anahtarlar ve diğer bazı sert maddelerle istenmeyen çizilmelere karşı etkili bir şekilde koruyabilir.Oleofobik kaplama, parmak izleri, yağ, kabarcık ve diğer kirleticilerin ekranlarınızın pis ve donuk görünmesini önler.Katı yapıları nedeniyle, temperli cam ekran koruyucuların takılması, standart ekran koruyuculara göre çok daha kolay ve daha az hataya açıktır.

Melefoni üzerinden Galaxy A91 Ekran Koruyucuları satın alarak telefonunuzu doğru netlikte kullanabilir ve korumaya başlayabilirsiniz. Sitemizden hızlı sipariş edebilirsiniz, adresinize teslim hızlı kargolama kullanarak gönderim işlemlerinizi sağlamaktayız.