Kategoriler

Galaxy A81 Ekran Koruyucular

Galaxy A81 telefonunuzu Melefoni.com'dan satın alacağınız Galaxy A81 Ekran Koruyucular ile güvene alın. Galaxy A81 Ekran Koruyucular sert cam niteliğini oluşturulan zararsız ve özel kimyevi birleşimlerle yapılmıştır, bu nedenle çarpmalara ve düşmelere dayanacak kadar güçlüdür. Ve tasarımı düğmelere ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.

Yüksek kaliteli malzemeden yapılmasından dolayı telefonu kusursuz bir şekilde korumayı sunmaktadır ve koruduğu cihazın ekranına uyacak şekilde kavisli olmasını sağlayan özel bir işlem uygulanarak kullanımına başlanır.

Tüm telefonların ortak bir sorunu olan kenar'dan kalkma sorununun yaşanmaması için, cam koruyucunun kenarlarının kalkmasını önleyen toz önleyici bir katmana sahiptir. Akıllı telefonunuzun orijinal tasarımını korumanıza izin veren çok çeşitli modeller için net ve renk uyumlu seçenekler mevcuttur. Telefonunuzun ve ekranının tamamen korunmasını sağlamak için telefon kılıfınızla birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Artık telefonunuzu kullandığınız heryerde endişelenmeden telefonunuzu çantanızda veya cebinizde taşıyın hiçfark etmiyor, cam ekran koruyucu ve çizilmeye karşı dayanıklı kaplama onu güvende tutacaktır. Tüm ekranınız için kenardan kenara koruma ile% 100 ekran kapsamı sağlar.

Net kullanıcı deneyimi modelli bir ürün olmasından dolayı Görüntü ve videoların renk kalitesi tanımı ve derinliği aynı kalacak ve kullanıcı deneyimini gerçekten hoş bir hale getirecektir.

Parmak izi ve yağa dayanıklı olması ayrı bir avantajdır. Çizilmeleri önlemeye yardımcı olan yağ kaplaması sayesinde şaşırtıcı şekilde  patlamaya karşı korumalı cam ekran koruyucusu ile parmak izleri ve yağ lekeleri hakkında endişelenmenize gerek yok.