Kategoriler

Galaxy A80 Ekran Koruyucular

Galaxy A80 Ekran Koruyucular kullanıcı odaklı bir şekilde özel olarak işlenmiş mukavemetli sertleştirilmiş camdan üretilmiştir, gelebilecek negatif darbelere karşı direnç gösterir, çizilmelere ve kırılmalara karşı mükemmel ekran koruması sağlar yani cihaz ekranının hasar almasını engellemiş olur.

Süper Pürüzsüz Dokunma imkanına da sahip olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Orjinal ekran gibi pürüzsüz bir his verir. Kristal netliğinde koruyucu katman olmasından dolayı, gerçek telefon ekranının kendisi ile aynı optimizasyon ve görsel değerlere sahiptir. Yani açıkçası HD görsel deneyim orijinal ekran parlaklığını ve netliğini koruyarak size sorunsuz bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Tam ekran boyutunda şeffaf panoramik görünüm için oluşturulmuş bir cam tasarım olarak üretilmiştir. Telefon kenarlarına mükemmel sayılabilecek dereceki uyum, cihazı kullanırken hoş bir his sağlamanızı sağlayacaktır. Parmak izi bırakmayan kaplaması sayesinde ekranda oluşabilecek yağ ve kiri engelleyerek parmak izini minimalize eder ve ekran yüzeyinin kolaylıkla temizlenmesini sağlar.

Diğer duyarlı ekran koruyucuları ile karşılaştırıldığında onlardan katbe kat daha fazla toz geçirmeme imkanı sağlar. Camın kırılması durumunda herhangi bir kıymık, kesici parçalar oluşturmaz yalnızca hafif çatlaklar oluşturur. Bu sayede kesik oluşumu veya negatif etkenler ortaya çıkmamış olur. Sonderece güvenilir bir üründür keskin kenarları yoktur.

Melefoni.com'dan satın alacağınız Galaxy A80 Ekran Koruyucular sizi yarı yolda bırakmayacak kaliteye sahiptir ve uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine herzaman ve herşartta önem göstererek hizmet faaliyet misyonumuzu geliştirmekteyiz.