Kategoriler

Galaxy A71 Ekran Koruyucular

Galaxy A71 Ekran Koruyucusu satın almak için internette koruyucu satan siteleri birkenara bırakın. Melefoni.com sitemiz üzerinden güvenli, kaliteli ve sorunsuz Galaxy A71 Ekran Koruyucuları artık güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Galaxy A71 Ekran Koruyucular Tüm Detaylar

Galaxy A71 Ekran Koruyucular, parmak izlerini temizleyen, ter ve yağdan koruyan bulaşmaya karşı dayanıklı bir kaplamaya sahiptir. Çıplak gözle görülemeyecek kadar şeffaf olan kristal berraklığında temperli camdan yapılmıştır. Cihazınızın en iyi performansı sürdürmesini sağlamak için telefonun ekranına p hassas kesimlerle sığacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Dokunmatik ekran hassasiyeti ekran koruyucusundan etkilenmez ve% 100 doğruluk sağlar.

Yüzey sertliği bir telefon için azami önem taşımaktadır yani telefonu dış etkenlerden korumak için ekran koruyucular tercih ediliyor buyüzden kullanacağınız koruyucunun yüzey sertliği çok önemlidir. Galaxy A71 Ekran Koruyucular mükemmel koruma sağlar ve ekrandaki çatlak ve kırılma riskini azaltır. Mükemmel yapışkan tabakaya sahiptir. Özel silikon yapışkan tabaka basit ve kabarcıksız montajı garanti eder.

% 100 kırılmaz temperli camdan üretilen Galaxy A71 Ekran Koruyucular, bıçak ve anahtar gibi keskin nesneler de dahil olmak üzere hasar ve çizilmelere karşı kapsamlı ve güvenli koruma sağlar. Oleofobik kaplama ve yüzey sertliği sayesinde çoğu çizik, leke ve parmak izini önler. Paramparça olmayan filmimiz, ağır ekran etkilerinin hasarını en aza indirir ve genel olarak hasarı azaltmaya yardımcı olur