Kategoriler

Galaxy A70S Ekran Koruyucular

Galaxy A70S Ekran Koruyucular ekranınızı hasardan korumak için çok etkili olan özel olarak işlenmiş camdan yapılmıştır. Melefoni üzerinden satın alacağınız Galaxy A70S Ekran Koruyucular telefonunuzun ekranını gözü gibi koruyacaktır.

Çizilmelere, sıyrıklara ve çarpmalara karşı maksimum koruma sağlayan, ekranınızı parmak izlerinden gelen ter ve yağ kalıntılarına karşı koruyan, optimum kullanıcı deneyimi sağlayan hidrofobik ve oleofobik ekran kaplaması ile %100e varan şeffaflık derecesine sahiptir.

Çizilme direnci bakımından piyasada bulunan diğer standart cam koruyuculardan 5 kat daha üstün olduğu kanıtlanmıştır. Telefon ekranınızın güvende kalması için tüm etkiyi üstlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Galaxy A70S Ekran Koruyucularında yer alan profesyonel optimizeli yapışkan desteği, ekrana tam olarak oturmasını sağlar. Diğer ekran koruyucularından 10 kat daha fazla toz geçirmez özelliğindedir.

El hissi daha pürüzsüz ve dokunma daha hassastır. Yüksek hassasiyetle hassas dokunuş imkanına sahip olursunuz ve dokunmatik ekranınıza tamamen duyarlı olmasından dolayı dilediğiniz işlemi telefonun kendi hızında gecikmesiz yapabilirsiniz.

Yüzey sertliğine sahip olmasının yanısıra kir tutmayan yüzeye sahip Galaxy A70S Ekran Koruyucular cihazınız için çizilmelere ve aşınmaya karşı maksimum koruma sağlar.Galaxy A70S Ekran Koruyucularında parmak izlerini azaltmak, leke direncini sağlamak ve ekran dışı yansımaların  filtrelenmesini etkili bir şekilde önleyebilmektedir.

Galaxy A70S Ekran Koruyucular telefonun kendinde bulunan kamera, sensör düğmeleri için ayrı bir avantajdır engelleyici hiçbir niteliği yoktur ve şeffaf bölümlere sahip olması telefonun kolay kullanımını destekler.