Kategoriler

Galaxy A70 Ekran Koruyucular

Galaxy A70 Ekran Koruyucular muazzam koruyucu özelliklere sahiptir. Telefon ekranını çizilmelere, toza ve parmak izi lekelerine karşı korumak için tasarlanmıştır ve şuna emin olabilirsiniz ki; Akıllı telefon ekranınız için maksimum koruma sağlamaktadır. Ekran koruyucular, mükemmel uyum sağlamak ve dokunmatik ekranınızın netliğinin ve hassasiyetinin azaltılmamasını sağlamak için özel bir kaplamalı yapıştırıcıdan oluşur .

İnce Cam Güvenilir Koruma

Ultra ince kalınlık düzeyine sahip olmasından dolayı yüksek optimizasyon altyapısına sahiptir ve güvenilir koruma sağlamaktadır. Isıya dayanıklı ve duyarlı cam ekran koruyucusunun sağladığı maksimum koruma ile telefonunuzun korunduğundan artık emin olabilirsiniz.

Çizilmelere, güçlü darbelere ve patlamalara dayanıklı, darbeye direnç gösteren cam malzemeden yapılmıştır. Biraz daha detaylı şekilde anlatacak olursak diğer cam ürünlerden daha güvenli olan küçük tehlike parçalarına ayrılarak herhangi bir güvenlik riskinin ortaya çıkması gibi konular söz konusu değildir tamamen güvenlikli bir üründür.

Galaxy A70 telefonunuzu kullanım süreci için parmak izlerinizin ekranda görünmemesini sağlayacak şekilde geliştirildi. Ekran koruyucunun aşırı sertliği nedeniyle neredeyse hiç çizik oluşumu ortaya çıkmaz. Kullanım performansında gecikme olmaz, ekran algılama konusunda %100e yakın verimlik sağlar, ekran koruyucu o kadar incedir ki hissedilemez.

Yüzey, parmak izi ve yağ lekelerini ve çizikleri önleyen oleofobik bir yağ kaplamasına sahiptir kir tutmaz ve kasa üzerinde parmak izi kalmaz. Koruyucu, kusursuz kesim teknolojisinin sunduğu hassasiyet ve yaralanma riski olmadan güvenli kurulum sağlayan  kenar sayesinde akıllı telefonunuza mükemmel uyum sağlar.