Kategoriler

Galaxy A51  Ekran Koruyucular

Galaxy A51  Ekran Koruyucular süper güçlü ve darbelere ve çizilmelere karşı birinci sınıf koruma sağlayan özel olarak işlenmiş bir camdır. Darbe emiliminde çok etkilidir ve Galaxy A51 ekranınızın karşılaşabileceği tüm günlük aşınma ve yıpranmaya karşı duracaktır. Galaxy A51  Ekran Koruyucuların camı inanılmaz derecede güçlü bir yüzeye sahiptir.

Galaxy A51  Ekran Koruyucuları bıçaklar, keskin cisimler yani  anahtarlar, makaslar gibi keskin nesneler kolay kolay zarar veremez buyüzden içiniz rahat şekilde telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanabilme imkanına sahip olacaksınız.

% 100 dokunmatik ekran teknolojisi, eksiksiz dokunmatik ekran yanıtı, parmak izi sensörü uyumlu olması sağladığı avantajların başında geliyor. Samsung Galaxy A51  Ekran Koruyucular kaygan kenarlardan yapılmış lazer kesim olması ve  ısıya dayanıklı cam mükemmel bir görünüm sağlar.

Galaxy A51 Ekranınızı Korumaya Alın

Çok sert dış çizilmeye karşı koruma katmanı içeren koruyucu katmanı sayesinde, Galaxy A51  Ekran Koruyucular dış etkenlerin neden olduğu tüm aşınma, yıpranma veya çizilmelere karşı çok net bir şekilde koruyacaktır. Kırılmaz tasarım ayrıca darbeleri emer, ekranınızı kazalardan korur.

Galaxy A51  Ekran Koruyucuların kurulumu son derece kolaydır ve ekranın hassas dokunuşunu korur. Cam kristal berraklığındadır ve olağanüstü yüksek çözünürlüklü netlik sağlar. Lekelere ve parmak izlerine karşı direnç için oleofobik bir kaplamaya sahiptir ve camın temizlenmesini kolaylaştırır.

Galaxy A51  Ekran Koruyucular rahat bir kavrama, yontmaya karşı daha fazla direnç ve pürüzsüz bir deneyim sağlamak için yuvarlak kenarlara sahiptir. Galaxy A51  Ekran Koruyucular süper ince ve hafif kimyasal olarak işlenmiş bir camdan yapılmıştır