Kategoriler

Galaxy A50S  Ekran Koruyucular

Samsung kalemleriyle kullanıldığında bile süper dokunmaya duyarlıdır, böylece en sevdiğiniz hızlı tempolu oyunu en uygun hızda ve HD Net görünümde oynayabilirsiniz Galaxy A50S  Ekran Koruyucular %100 dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez ve parmak izi sensörü ile uyumludur. Ekranınıza maksimum şekilde uyum göstereceğine emin olabilirsiniz.

Galaxy A50S  Ekran Koruyucular yüksek çözünürlüklü ve ultra net ekranı kusursuz bir şekilde görmenizi sağlar. Kameralar, Mikrofonlar ve Hoparlörler için son derece hassas kesimlerle mükemmel uyum sağlar. Galaxy A50S  Ekran Koruyucular  şeffaflık, yüksek hassasiyet ve hassas dokunuş hissi sunar. Kirletici unsurları önleyen bir yapıya sahip olarak üretilmiştir ve oleofobik bir kaplamaya sahiptir. Güvenli kırılmaz işleve sahiptir , küçük parçalar halinde dağılarak kırılmaz.

Kimyasal olarak işlenmiş gerçek camdan üretilmiştir. Yüksek şeffaflık ve hassas dokunuş hissi, keskin görünümlüdür ve güvenli kırılmaz özelliğe sahiptir. Hava kabarcıkların oluşmaması için mükemmel yapışma sağlar ve çok kolay uygulanır.

Galaxy A50S  Ekran Koruyucular Nasıl Uygulanmalı

Telefonu hareketsiz düz bir yüzeye yerleştirin.İnce koruyucuyu cam koruyucusundan çıkarın. Kenarlık, kenarlar, üst, alt ve kesiklerin düzgün hizalandığından emin olarak camı ekrana çok yaklaştırın.  Hizalamadan emin olduktan sonra, camı ekrandan yavaşça serbest bırakın. Camı henüz aşağı itmeyin. Kenarlardan üst ve alt kısımlara özellikle dikkat ederek camı kenarlıktan başlayarak düzleştirin. Tüm camın ekrana düzgün şekilde yapıştığından emin olduktan sonra yeterince düzleştirin işte bukadar kolay.