Kategoriler

Galaxy A50 Ekran Koruyucular

Galaxy A50 Ekran Koruyucular son derece sağlam ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Toza, çiziklere ve darbelere karşı uzun süreli koruma etkeni sağlamaktadır.Süper yüksek tanımlı netlik sağlar. Koruyucu ile dokunmatik ekranınızı tuşlardan ve diğer sert nesnelerden veya yüzeylerden koruyun. Çizilme Direnci sunan çok kaliteli ekran koruyuculardır.

Paramparça Koruması özelliği, telefon ekranınızın güvende kalması için tüm etkiyi üstlenecek şekilde tasarlanmıştır.Ekranınızın görünümünden asla ödün verilmez. Isıya dayanıklı üstün oleofobik kaplama ile net şeffaflığa sahiptir. Pürüzsüz yüzey, ekranınızın hassas dokunuşunu tamamen %100 şekilde duyarlı tutacaktır. Bunun yanısıra ince ve güçlü pürüzsüz yuvarlak kenarlara sahiptir.

Kabarcıksız bir şekilde ekranınıza uygulamasını yapabilirsiniz çünkü üretim profesyonelliği gereği hava kabarcığı oluşumu ile karşılaşmanız hemen hemen imkansızdır. Ekranınıza uygulama yönünden telefonunuzdaki cama koruyucuyu yapıştırdığınızda silikon yapıştırıcı biranda ekranı kaplar. Islak ve kuru temizleme bez yardımı ile yapışma oranını artırabilirsiniz.

Maksimum çizilme koruması için yüksek kaliteli temperli camdan yapılmıştır ve çıkarıldığında kalıntı kalmaz. Parmaklarda ve elde rahatlık sağlar. Teri azaltmak ve parmak izlerini azaltmak için hidrofobik ve Oleofobik kaplamaya sahiptir. Son derece çizilmeye dayanıklı olması bu ekran koruyucuları tercih edilebilir hale getiriyor. Güçlü film, tuşlara, küçük darbelere, keskin nesnelere ve telefonunuzun karşılaşabileceği diğer genel tehlikelere karşı korur.

Cihazınıza mükemmel uyum sağlamak için kesilen parçalar en iyi korumayı sunar ve cihazınızın zarif kalmasını sağlar.Uzun süreli yapışma ömrünü uzatır, böylece ekran koruyucuları cihazınızı normalde geride bırakır. Melefoni'den satın alacağınız Galaxy A50 Ekran Koruyucular telefonunuzun zarar görmesinden endişe etmeden şıklığını korumasını sağlar.