Kategoriler

Galaxy A40 ekran koruyucular

Cihazınızın ekranıyla ilgili premium koruma istiyorsanız Samsung Galaxy A40 ekran koruyucuları başka yerde aramanıza artık gerek yok çünkü melefoni'de fazlası var. Bu ekran koruyucusu kırılmaz camdan yapılmıştır, leke tutmaz bir kaplama ile birlikte gelir ve uygulama çok kolaydır. Kabarcıklar veya tozdan kaçınmak zorunda kalmadan ekranınızın kristal netliğinde bir görünümü elde edilir.

Yüksek şeffaf ve ultra net özellikli  Samsung Galaxy A40 için cam ekran koruyucu, hızlı tepki ve ekranda net şekilde doğru dokunuş sağlamanıza yardımcı olur. Yüksek sertlik direncine sahip olmasından dolayı bir bıçaktan daha sert olan darbeyi emmede etkili Galaxy A40 ekran koruyucular, çizilmelere karşı etkili bir şekilde direnir.

Galaxy A40 Ekran Koruyucu Çeşitleri

% 100 şeffaf ve ısıya dayanıklı galaxy a40 ekran koruyucu çeşitleri, bıçak ve anahtar gibi keskin nesneler dahil olmak üzere hasar ve çizilmelere karşı kapsamlı koruma sağlar. Oleofobik kaplama ile çoğu çizik, leke ve parmak izini önler. Paramparça olmayan Galaxy A40 ekran koruyucular, ekran kırıldığında hasarı en aza indirir ve genel olarak hasarı azaltmaya yardımcı olur.

Uygulaması oldukça kolaydır, camı ekranınıza uyguladıktan sonra silikon yapıştırıcı tüm işi yapar. Kabarcık yok, tüy yok, yıpranma yok ! ekranınızı dış etkenlerden tamamiyle koruyabilirsiniz.

Ekranının çiziksiz kalmasını ve Samsung Galaxy A40 Ekran Koruyucularımızdan biriyle korunmasını sağlayın .Olağanüstü dokunma tepkisi ve gelişmiş netlik sayesinde, Melefoni'de en iyi ekran deneyimi için ekran koruyucuları bulabilirsiniz ve güvenilir ödeme imkanlarıyla tek tıkla satın alabilirsiniz.