Kategoriler

A30S ekran koruyucular

Maksimum ekran kapsamı sunmak için hassas lazer kesim teknolojisi kullanılarak özel olarak tasarlanmıştır. Düzgün cam benzeri yüzeyi ile gerçek dokunuş hissi veren şeffaf bir yüzeye sahiptir ve neredeyse görünmez bir yapıdadır. Yani Süper yüksek geçirgenlik ve ekranın orijinal rengini yansıtabilmektedir.

Anti bakteriyel özelliğe sahip olmasının yanısıra Parmak izlerini azaltmak ve tere karşı korumak için oleofobik kaplama ile kaplanmıştır.Darbelere, çizilmelere, çizilmelere ve darbelere karşı maksimum şekildekoruma sağlar.

Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranını dış şoklara karşı korurken mükemmel görüntü netliğini koruyan güçlendirilmiş camdan yapılmıştır. Paramparça olmayan film sayesinde aşırı darbeler camın çatlamasına neden olabilir, ancak kırılmaz ve kullanımı diğer cam ürünlerinden daha güvenlidir.

A30S Ekran Koruyucuların Faydaları

A30s Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranının keskinliğini veya parlaklığını azaltmaz. Bu cam ekran koruyucu, genellikle normal plastik ekran koruyuculara kıyasla ultra nettir. Kabarcık riski olmadan kolay kuruluma sahiptir. Bu ekran koruyucusunu telefon ekranınıza uygularken hiç kabarcık oluşturmaz. Buna ek olarak, kaplama koruyucunun hasar görmesi durumunda kolayca çıkarılmasını sağlar.

Cihazınıza mükemmel uyum sağlar. Kamera, sensörler, hoparlör ve düğme için kesiklere sahiptir, kapasitif düğmeler için şeffaf bölümlere sahiptir, böylece tuş ve ekran görüntülerini net bir parlaklıkta görmenize olanak tanır. Telefonunuzun zarar görme riskini minimize eder ve rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlar.

A30S ekran koruyucu melefoni.com farkıyla hızlı ve güvenilir ödeme yöntemi kullanarak satın alabilirsiniz.