Kategoriler

Galaxy A10S Ekran Koruyucular

Galaxy A10S Ekran Koruyucu ile Samsung Galaxy A10s model telefonunuza maksimum koruma sağlayın. Bu benzersiz koruyucunun hava kabarcıkları olmadan kurulumu kolaydır ve kullanımı rahattır. Gerçek temperli cam ve birkaç kat özel kaplamadan oluşan özel yapı, geleneksel plastik ekran koruyuculardan çok daha iyi optimum koruma ve kullanım kolaylığı sunar. Galaxy A10S Ekran Koruyucular telefonunuzun önündeki çizilmelere, çarpmalara ve düşmelere karşı optimum koruma sağlayan ekstra zırh katmanıdır.

Galaxy A10S Ekran Koruyucular oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Birden fazla farklı malzeme katmanı, Samsung Galaxy A10s telefonunuzun en iyi şekilde korunmasını sağlar. Standart camdan birçok kez daha sert olan camdan yapılmış taban, optimum koruma sağlar.

Galaxy A10S Ekran Koruyucular telefonunuzun ekranına ve net görüntü ekranına mükemmel bir yapışma sağlar. Bunlara ek olarak bu ekran koruyucular oleofobik bir kaplamaya sahiptir. Bu yağ gibi etken maddelete dayanıklı ve parmak izi bırakmayan katman camın temizlenmesini kolaylaştırır, toz ve kirin yapışmasını azaltır. Tüm bu malzemelerin kombinasyonu, en iyi şekilde korunurken Samsung Galaxy A10S telefonunuzu engellemeden kullanmanızı sağlar.

Galaxy A10S Ekran Koruyucular Samsung Galaxy A10S telefonunuzun ekranına mükemmel bir şekilde uygulamak için tüm gerekli özelliklere sahiptir. Melefoni.com'dan siparişiniz sonrası gelen Galaxy A10S Ekran Koruyucu ürününe ait paketinizin içerisindeki klavuzda adım adım en iyi sonucu elde etmek için ekran koruyucuyu en iyi nasıl uygulayabileceğiniz anlatılmaktadır.