Kategoriler
1 2 >
1 2 >

Samsung Ekran Koruyucular

Samsung cihazlarına ait tüm akıllı telefon modellerinin ekran koruyucularını Melefoni’de bulabilirsiniz. Ekran koruyucu ürünlerinde kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü markaları bir araya getirdik. Samsung ekran koruyucular hakkında merak edilen tüm soruları sizin için yanıtladık.

S:         Samsung telefonuma veya cihazıma en uygun ekran koruyucu hangisi?
C:         Telefonunuza %100 uyan ekran koruyucuyu bulmak için web sitemizdeki cihaz modeline ait ürünlere göz atın.

S:         Samsung telefonuma ekran koruyucusunu kabarcık olmadan nasıl takabilirim?
C:         Ekran koruyucunuzda kabarcık olmadığından emin olmak için, ekran yüzeyinin toz ve kirlerden tamamiyle arındırılmış olması gerekiyor. Ekranı temizledikten sonra Melefoni güvencesiyle ekran koruyucunuzu kabarcık olmadan takabilirsiniz.

S:         Ekran koruyucuyu Samsung cihazımdan nasıl çıkartabilirim?
C:         Samsung telefonunuzdan ekran koruyucuyu çıkarmak için, başparmaklarınızı ekranın üst kısmına yakın bir yere koyun ve telefonu tutarken kasanın her iki köşesini sabitleyin. Üst köşeden ekran koruyucuyu çıkarmak için ekranı çizmeyecek ince bir materyel ile hafifçe kaldırın. Ardından telefonun ekranından ekran koruyucuyu kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

S:         Samsung ekran koruyucumu nasıl temizlerim?
C:         Yumuşak bir bez üzerine püskürtülmüş monitör cam temizleyici kullanın, ardından ekranı kurulayın. Alternatif olarak, parmak izlerini ve kalıntıları silmek için kuru bir havlu kullanabilirsiniz.

S:         Samsung telefonumda ekran koruyucu yapışkanı iz bırakır mı?
C:         Ekran koruyucunun yapışkanı Samsung cihazlarında hehrnagi bir iz veya leke bırakmazlar.

Samsun Ekran Koruyucu Satın Al

Samsung’un en çok tercih edilen modelleri için Melefoni’de kaliteli ekran koruyucuları bulabilirsiniz. Galaxy serileri ve Samsung’un tüm ekran koruyucuları en iyi fiyatlarla bir tıkla evinize geliyor. Cihazlarınızın ekranlarını çiziklerden, darbelerden korumak için Samsung ekran koruyucularımıza mutlaka göz atın.