Kategoriler

Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular

Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular cihaz ekranlarını çiziklerden ve darbelerden korur. Melefoni güvencesiyle satın alacağınız Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular parmak izlerini gizlemede oldukça etkilidir. Ekran koruyuculardaki oleofobik kaplama nedeniyle parmak izleri yapışmaz ve kolayca silinebilir.

Mükemmel Koruma Sağlayan Ekran Koruyucular

Huawei Y7 Prime 2019 telefonunuz için film veya kırılmaz cam ekran koruyucu tercih edebilirsiniz. Darbelere, çizilmelere, karşı maksimum koruma sağlayan Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular mükemmel koruma teknolojisiyle üretilirler.

Melefoni’de bulunan Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular güvenilir, dayanıklı ürünlerdir ve dokunmatik ekran hassasiyetiyle tam uyumludur. % 99,9 şeffaflığa sahip HD ultra net koruyucular, optimum ve doğal bir görüntüleme deneyimi sağlar. Ayrıca kullanımı etkilemeden ön kameranızın korunmasına yardımcı olur.

Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucu Nasıl Takılır?

Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucu cihaz ekranlarına kolaylıkla takılır. Ekran koyurucular Huawei Y7 Prime 2019 modeliyle birebir uyumludur ve ekrana tam uyum sağlarlar. Ekran koruyucuyu ekrana yapıştırmadan önce temizlik bezi ve toz giderici ile ekranın tamamiyle arındırılması gerekir. Daha sonra ekran koruyucunun arkasındaki bandı çıkararak temizlenmiş ekrana kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Dokunmatik ekran için çizilmelere karşı maksimum koruma sağlayan Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Koruyucular parmak izlerini azaltmak için oleofobik kaplama ile kaplıdır. Huawei Y7 Prime 2019 telefonun kavisli kenar tasarımı nedeniyle kaliteli ekran koruyuculara ihtiyacı vardır. Melefoni güvencesiyle satılan tüm ekran koruyucular ilgili telefon modellerine %100 uyum sağlarlar ve yüksek koruma etkilidirler.