Kategoriler
1

Huawei P20 Pro Ekran Koruyucular

Telefonunuzu darbelerden ve çizilmeden koruyacak en iyi Huawei P20 Pro ekran koruyucular Melefoni’de! Güzel ve 6.1 inç büyüklüğünde ekranıyla Huawei P20 Pro telefonunuzu güvende tutmak için ekran koruyucular oldukça önemlidir. Ekran görüntü kalitesinin korunması ve çiziklerin önüne geçilebilmesi için herkesin Huawei P20 Pro ekran koruyucu satın almasını şiddetle tavsiye ederiz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki ana ekran koruyucu stili vardır. Biri ince bir film, diğeri pahalı ama çok dayanıklı bir cam. P20 Pro kırılmaz cam ekran koruyucuları cihazın kendi ekran camına benzer.

Huawei P20 Pro, Galaxy S9 gibi kavisli bir ekrana sahip değil, ancak ekranı kaplayan camı biraz kavisli. Bu, bazı ekran koruyucuların %100 mükemmel uyum sağlayamayabileceği anlamına gelir. Bu sebeple sizlere en iyi hizmeti sunmak için Melefoni güvencesiyle Huawei P20 Pro ekran koruyucu ürünlerini en kaliteli üreticilerden derliyoruz.

İnce film veya kırılmaz cam Huawei P20 Pro ekran koruyucu telefonu hayatın günlük tehlikelerinden korumak için en iyi çözümdür. Hala Huawei P20 Pro ekran koruyucu satın almadıysanız biran önce satın alıp kullanmanızı öneririz. En ucuz ekran koruyucu ürünleri ince film yapıda olanlardır. Bu film ekran koruyucular, çizilmeye karşı dayanıklı ve genellikle en uygun fiyata mal olan ince bir malzeme tabakasına sahiptir. Daha pahalı Huawei P20 Pro ekran koruyucular kimyasal olarak sertleştirilmiş ve güçlendirilmiş bir cam kullanır ve çok serttirler. Temperli cam çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır.

Temel olarak, temperli cam Huawei P20 Pro ekran koruyucuları en iyi seçimdir. Darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklılık sunarlar ve oldukça uygun maliyetlidirler.