Kategoriler
1

Huawei P20 Lite Ekran Koruyucular

Huawei P20 Lite cihazınız varsa ekranını çizilmelere karşı korumanız gerekir. Ekran koruyucu ürünlerin artık cihazlar daha kutusundan çıkar çıkmaz takılması üreticiler tarafından da tavsiye edilmektedir. Yeni aldığınız Huawei P20 Lite akıllı telefonunuzun kamerasını ilk günkü gibi korumak için Melefoni ile ekran koruyucuları güvenle satın alabilirsiniz.

Huawei P20 Lite ekran koruyucular, telefonunuzun ekranına maksimum koruma sağlayan özel malzemeden üretilmiştir. Tamamen doğal renkli olmasıyla görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlayan %99 HD netliğe sahiptir. Huawei P20 Lite ekran koruyucular cihazınızın dokunmatik ekranın duyarlılığını azaltmaz. Ekran koruyucuları takmak ve çıkarmak gerçekten çok kolay. Kaliteli markalara ait ekran korucuyu ürünlerini web sitemizden satın alarak kurulum sırasında herhangi bir kabarcık veya hava boşluğu kalmadan kullanım sağlayabilirsiniz.

Huawei P20 Lite 2019 cihazınızın için kristal netliğinde koruma

Huawei P20 Lite ekran koruyucusu, kapasitif dokunmatik ekranın canlılığından veya netliğinden ödün vermeden telefonunuz için yüksek kaliteli çizilme koruması sağlamak için üretilmiştir. Mümkün olduğunca net olacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir, telefonunuzun kullanılması gerektiği gibi tadını çıkarmanızı sağlar.

P20 Lite için Huawei ekran koruyucular

Huawei P20 Lite ekran koruyucu, ekranınıza maksimum kapsama alanı ve koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Melefoni ekran koruyucular düşmeye dayanıklı ve çizilmeleri önleyecek özelliklere sahiptir. Ultra inceliği, telefonunuzun ekranının tamamen duyarlı dokunmatik ekran hassasiyetini sağlar. Oleofobik ve hidrofobik üst katmanı ile telefonunuzun ekranını yağ lekelerinden, ter kalıntılarından ve hatta parmak izlerinden korur. Optimum görüntüleme deneyimi elde etmenizi sağlayan yüksek ışık geçirgenlik oranına sahiptir.