Kategoriler

Huawei P Smart 2019 Ekran Koruyucular

Huawei P Smart, Çinli üretici Huawei'nin en fazla tercih edilen akıllı telefonlarından biridir. Diğer modellere göre sispeten düşük bir fiyat sahiptir. Huawei P Smart 2019 modellerleri 13mp çift kamera, 3 veya 4 GB RAM ve 5.7 ”1080p ekran dahil olmak üzere gerçekten güzel özellikler sunuyor. 18: 9 oranlı ekran, gösterinin yıldızı ve gerçekten de en öne çıkan bir özellik. Şimdi, bu güzel ekranı koruma altında tutmak için bir ekran koruyucusu bakma zamanınız geldiyse sizin için Huawei P Smart ekran koruyucuları en uygun fiyatla bir araya getirdik.

Huawei P Smart 2019 cihazlar için Melefoni güvencesi altında birçok farklı çeşitte ekran koruyucumuz bulunmaktadır. Telefonunuzu parmak izlerinden, yağ lekelerinden ve diğer lekelerden tamamen korumak için tasarlanan, neme karşı koruma sağlayan oleofobik kaplamalı bir yüzeye sahip ekran koruyucuları en uygun fiyata Melefoni ile satın alabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Ekran Koruyucular Ne İşe Yarar?

%99 şeffaflık ile, ekranınızı kullanıcı deneyimini etkilemeden çizilmelere, günlük aşınmaya ve yıpranmaya karşı en iyi seviyede korurlar. Huawei P Smart 2019 ekran koruyucu, telefon ekranınızın üstüne kolayca takılır ve toza, düşmelere, çizilmelere, çarpmalara, diğer günlük hasara karşı korurken yüksek performans vaat eder.

P Smart 2019 Ekran Koruyucu Aksesuarlar

Huawei P Smart 2019 Ekran Koruyucular cihazlarınızı korumak için mükemmel bir aksesuardır. Huawei P Smart 2019 ekranlarını darbe ve çizilmelere karşı yüksek seviyede koruyan ekran koruyucuları ekrana tam uyum sağlar.

Ekran koruyucular, kamera, sensörler ve mikrofon için gerekli yerlerde boşluklara sahiptir. Ekranı temizlemek için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.