Kategoriler

Huawei Nova 4E Ekran Koruyucular

Huawei Nova 4E telefonlar yüksek çözünürlüğe sahip özellikleriyle korunmaya ihtiyaç duyan cihazlardır. Huawei Nova 4E ekranlarının uzun ömürlü olması ve görüntü kalitesinin korunması, çiziklerin engellenmesi için mutlaka ekran koruyucularla birlikte kullanılması gerekir.

Tüm yeni telefonlarda olduğu gibi Huawei Nova 4E modelleri de ekran hassasiyetine sahiptir. Telefonunuzu kutusundan çıkardığınız andan itibaren ekranı dış etkenlere karşı savunmasızdır ve ekran koruyucu ile koruma altına alınmazsa kısa sürede çiziklere maruz kalacaktır. Huawei Nova 4E ekran koruyucular cihazın ekranını ağırlaştırmadan, ince yapısı ile kullanıcıyı rahatsız etmeden maksimum koruma sağlar.

Gelişmiş ekran korumalı Huawei Nova 4E koruyucular

Huawei Nova 4E Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranını çizilmelere ve dış darbelere karşı korurken mükemmel görüntü netliğini korur. Herhangi bir ağır darbede ekranın parçalanmasını engelleyen yapısı koruyucunun zarar görmesini ancak ekranın sağlam kalmasını sağlar. Huawei Nova 4E cihazınızın ekranı ekran koruyucu sayesinde her zaman ilk günkü gibi sağlam kalır.

%95 ışık penetrasyon oranına sahip ultra net koruyucu

Huawei Nova 4 Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranının keskinliğini veya parlaklığını azaltmaz. Melefoni’deki Huawei Nova 4E ekran koruyucular, genellikle% 80 ışık penetrasyon oranına sahip ekran koruyuculara kıyasla ultra nettir ve %95 ışık penetrasyon oranına sahiptir.

Ultra ince Huawei Nova 4E ekran koruyucular

Huawei Nova 4 cihazlarının ekranları sağlam olmasına rağmen çiziklere karşı savunmasızdır. İnce ekran koruyucu hem cihazınızın ekranını korur hem de ekran üzerinde herhangi bir kullanıcı deneyimi sorunu yaşanmasına engel olur. Kusursuz olarak ekrana uyum sağlayan Melefoni Huawei Nova 4E ekran koruyucularını online olarak satın alabilir ve kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.