Kategoriler

Huawei Nova 3E Ekran Koruyucular

Huawei Nova 3E model telefonlarını için ekran koruyucular en uygun fiyatlarla Melefoni’de! Yüksek koruma özelliği ile ekranınızda çiziklerin oluşmasını önlemek için kaliteli ekran koruyucu ürünlerimizden birini satın alabilirsiniz. Tüm Huawei modellerine uygun ekran koruyucularımız kaliteli ve yüksek koruma özelliklidir.

Huawei Nova 3E ekran koruyucuları ince yapısı sayesinde telefon kullanımını engellemez. Telefonunuzu kullanırken ekran koruyucunun inceliğini dahi hissetmezsiniz. Huawei Nova 3E koruyucuları ekranınızı korumak için yüksek düzeyde sertlik derecesine sahiptir. Huawei Nova 3E koruyucular, telefon çerçevesinin orijinal görünümüne uyum sağlamak için neredeyse tüm ekranı renk uyumlu bir kenarlıkla kaplar.

Huawei Nova 3E ekran koruyucular ayrıca güvenli, rahat ve hassas bir uyum için kavisli yuvarlak kenarlara sahiptir. Oleofobik kaplama, parmak izlerini ve kirleticileri önler ve cam koruyucunun temizlenmesini kolaylaştırır. Dokunmatik Ekran hassasiyeti orijinal ekran gibi korunur. Koruyucu, orijinal ekran boyutundan biraz daha küçük bir şekilde üretilmiştir, bu da çoğu kapağı sorunsuzca takmanıza olanak tanıyan Kasa Dostu ekran koruyucu özelliğine sahip olmasını sağlar.

Huawei Nova 3E ekran koruyucu özellikleri

- Ekranınızı çizilmelere veya hasara karşı korumak için yüksek seviyede sertlik derecesi

- Ultra netlik sağlayan yüksek geçirgenlik

- Dokunma hassasiyetinde sıfır kayıp

- Yuvarlak ve pürüzsüz kenarlar ekrana %100 uyum sağlar

- Oleofobik kaplama

- Güneş ışığı yansımasını kıran özel ekran koruma özelliği

Huawei Nova 3E ekran koruyucu satın al

Melefoni, tüm Huawei Nova 3E ekran koruyucuları arasında en kaliteli ürünleri barındırır. Huawei Nova 3E cihazınızın ekranını korumak ve çiziklere, darbelere karşı önlem almak istiyorsanız piyasanın en uygun fiyatlı ürünlerini web sitemizden satın alabilirsiniz.