Kategoriler

Huawei Mate 10 Ekran Koruyucular

Huawei Mate 10 Lite modeli hala Huawei markasının şimdiye kadar yapılmış olduğu en güzel telefonlardan biridir. Büyük ve güzel ton renkleriyle ekran kalitesi yüksek olan Huawei Mate 10 Lite telefonunuz için tüm ekran koruyucu ürünlerini Melefoni’de bulabilirsiniz.

Huawei Mate 10 lite Kirin 970 işlemci ve en az 4GB RAM (bazıları 6GB) özellikleri ile inanılmaz derecede güçlü bir cihazdır. Bu kadar güçlü bir cihazın ekranını, çizilmelere ve parçalanmaya karşı koruduğunuzdan emin olmak önemlidir.

Huawei Mate 10 Lite ekran koruyucusu, telefon ekranınızı tamamiyle kaplar. Ekran koruyucuların avantajı esnek olması, kavisli ekranları bile kusursuz bir şekilde kaplayabilmesidir. Huawei Mate 10 Lite ekran koruyucular temelde görünmezdir, size hatasız korumalı bir ekran sağlar. Ekranınızdaki ince cizikleri saklamak ve yeni çiziklerin oluşmasını önlemek için Melefoni güvencesindeki ekran koruyucuları satın alabilirsiniz. Ayrıca Huawei Mate 10 Lite  ekran koruyucular yağ, toz ve parmak izlerini önemli ölçüde azaltır.

Telefonunuzu ne kadar korursanız koruyun mutlaka günlük kullanıma bağlı olarak çizikler oluşacaktır. Bazen çantadaki bir anahtar, bazen masanın yüzeyindeki pürüzler Huawei Mate 10 Lite ekranlarına büyük zarar verir. Günlük işlerimizin neredeyse tamamını gerçekleştirdiğimiz akıllı telefonumuzun ekranını korumak ve cihazın ömrünü uzatmak için ekran koruyucu ürünler kullanmak büyük önem taşıyor.

Melefoni, Huawei Mate 10 Lite ekran koruyucu ürünleri en uygun fiyatlarda sunar. Huawei Mate 10 Lite cihazlarınız daha birçok Huawei telefon modeli için kaliteli ekran koruyucuları online alışveriş adresimizden satın alabilirsiniz.