Kategoriler
1

Huawei Ekran Koruyucular

Huawei Ekran Koruyucular ekran çizilmesini ve diğer hasarları önler. Huawei marka telefon modellerinde oluşan ekran çiziklerini önlemek, cihazların ekranlarını darbelere karşı korumak için koruyucu önlem almak isteyebilirsiniz. Özellikle yeni alınan cihazlar için ekran koruyucu kullanmak daha uzun ömürlü bir telefona sahip olmanızı sağladığından dolayı üreticiler tarafından tavsiye edilmektedir.

Huawei Ekran Koruyucular, ekranın görünürlüğünü engelleyebilecek hafif ve derin çizikleri gizlemek için tasarlanmıştır. Ekranınız ve hava arasında zorlu bir bariyer oluşturarak, telefonun değil cam ekran koruyucunun hasar görmesi cihazınızın yeni gibi görünmesini sağlar.

Ultra ince yapısı nedeniyle, Huawei Ekran Koruyucuların telefonunuza bağlı olduğunu fark edemezsiniz. Huawei Ekran Koruyucuları ayrıca parçalanmayan teknolojiye sahiptir, bu nedenle ekran koruyucusu hasar görse dahi ekran camı kırılmaz.

Huawei Ekran Netliği Koruyan Kılıflar

Ekranınızı korumak önemli olsa da, ekran koruyucunun akıllı telefonunuzu ekranı bulanıklaştırarak veya dokunmatik ekranın hassasiyetini azaltarak engellememesi de çok önemlidir. Huawei Ekran Koruyucu, en iyi netliği sağlamak için özel olarak üretilirken, dokunmatik ekranınızı mükemmel çalışır durumda tutacak kadar incedir. Takıldıktan sonra Huawei Ekran Koruyucu'nun orada olduğunu fark etmeyeceksiniz!

Huawei Ekran Koruyucu Satın Al

Huawei Ekran Koruyucu modelleri ve birbirinden farklı çeşitleri en özel avantajlarla Melefoni’de satışa sunulmuştur. Aradığınız tüm özelliklerde Huawei marka cep telefonları modellerine uyumlu ekran koruyucuları en iyi fiyatlarla kapınıza kadar geliyor.

Huawei Mate 10, 20 Lite, 20 Pro, 2i, 3E, 4E, P Smart ve diğer tüm modellerle uyumlu ekran koruyucuları Melefoni güvencesiyle satın alabilirsiniz.