Elementcase Solace Gold iPhone 6 6S Kılıf (0565)

İndirim Oranı : %75 İndirim
Fiyat : ₺599,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,90(KDV Dahil)
Elementcase Solace iPhone 6 6S Kılıf Gold
Elementcase Solace kılıf, estetikten ödün vermeden cihazınızın hem ön hemde arka yüzünü en yüksek oranda korur. Kuvvetlendirilmiş yapısı ve özel tasarımı sayesinden darbe emici özelliğe sahiptir. Kılıf, koruyucu tasarlanmış köşeleri ile cihazın düşmesi durumunda çok daha etkin koruma sağlar. Kılıfın alt ve üst parçaları Alüminyumdan yapılmış ve cnc de işlenmiştir.

Elementcase Solace iPhone 6 6S Kılıf, detaylara önem verilerek üretilmiş bir üründür. Çizilmeye karşı özellikle dirençli tasarlanmıştır. Kutusundan özel tasarlanmış deri kılıf çıkmaktadır. Deri kılıf üzerinde kredi karlarınızı koymanız için gözler bırakılmıştır.  

Solace, cihazı tam sarar ve tuşların tamamınıda kapatır. Tuşların tamamen kapatılmış olması tuşa basıldığında alınan hissi yok etmez. Cihazın alt bölümünde yer alan şarj girişi ve ses çıkışını kolay erişebilmeniz için kapatmaz. Kutusu üzerinde ürünün orjinalliğini sorgulamanız için QR kod mevcuttur. Türkiye resmi Distribütör aracılığıyla satışa sunulmuştur.


öne çıkan özellikler
  • Yüksek kaliteli TPU ve Alüminyum malzeme
  • İnce ve şık tasarım
  • Darbeye direnç
  • Sağlamlaştırılmış Alüminyum köşeler
  • Deri Koruma kılıfı
  • Uzun kullanım ömrü

Bilgilendirme

Melefoni, size benzer ve / veya muadil ürün göndermez. Siparişini verdiğiniz ürün orijinaldir ve orijinal ambalajında kargolanır.