Kategoriler
1 2 3 4 5 6 >

Cep telefonu ekran koruyucuları düşme ve darbelerde hayat kurtaran ürünlerdir. Telefon ekran camının çizilme, çatlama ve kırılmaya karşı korunması için ekran koruyucu filtre kullanımı üreticiler tarafından tavsiye edilmektedir. Kılıf desteği olmadan kullanılan cep telefonlarında ekran koruyucuların işlevi büyüktür.

Telefonunuzla Tam Uyumlu Ekran Koruyucular

Cep telefonunuzla uyumlu ekran koruyucu kullanmanız hava kabarcıklarını önler. Aynı zamanda doğru ekran koruyucu kullanımı ışık yansımalarını da minimalize ederek ekran görüntüsünün daha net olmasını ve renklerin daha net görünmesini sağlar. Bünyemizde satılan ekran koruyucular yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler ve görüntü kaybına neden olmazlar.

Hangi Ekran Koruyucuyu Satın Almalısınız?

Ekran koruyucu satın alırken telefonunuzun modeline bakmanız gerekmektedir. Telefon markası ve modeline göre koruyucu kılıf türü de değişmektedir. Ekranı yuvarlak olan telefonlar için daha esnek olan koruyucular bulunmaktadır. Polimer maddeden üretilen ve farklı sertliklerde bulunan ekran koruyucular arasında aradığınız özelliğe sahip ürünleri cep telefonu modelinize göre kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ekran Koruyucu Nasıl Takılır ve Nasıl Kullanılır?

Ekran koruyucu satın aldıktan sonra siparişiniz size teslim edilir. Telefonunuzun ekranını tüm tozlardan arındırarak koruyucuyu zemine takmak için uygun hale getirmeniz gerekir. Ekranı iyi temizlemezseniz kalan ufak partiküller koruyucunun altında kalacağı için hava kabarcığı ve tümseklerin oluşmasına neden olur. Ekran yüzeyini temizledikten sonra ekran koruyucu ürününü hiçbir kabarcık olmadan kolaylıkla ekrana yapıştırabilirsiniz. Ekran koruyucuyu takarken parmaklarınızın iç yüzeye temas etmemesine dikkat etmenizde fayda var. Yüksek kaliteli ürünlerimiz telefon ekranınızı uzun vadeli korumaya alacaktır.