Kategoriler

Bluetooth Kulaklık

İnsanların Bluetooth kulaklık almasının ana nedenlerinden biri, mikrofona bağlı bir kabloya sahip olmamasıdır. Bu durum, ahizesiz telefon görüşmeleri yapmak, sesli komutları kullanmak ve oyun arkadaşlarınızla iletişim kurmak gibi şeyleri kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Sizin için en iyi Bluetooth kulaklığı belirlerken, onu nasıl kullanacağınızı düşünün. PC dizüstü bilgisayarınızda üretken olmaya devam edebilmeniz için telefonda eller serbest konuşmanıza izin vererek işinizde daha üretken olmanızı sağlayacak kablosuz bir Bluetooth kulaklık mı arıyorsunuz? Mikrofonlu bir Bluetooth kulaklık kullanmak telefon görüşmelerinin kalitesini arttırır, böylece siz ve konuştuğunuz kişi net ses deneyimi yaşarsınız. 

Tüm gün telefonda olmanın neden olduğu kas gerginliğini hafifletmek veya kablosuz Bluetooth kulaklığınızı araç içi hoparlörle eşleştirmek isteyebilirsiniz. Böylece araç sürerken eller serbest iletişim kurabilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Hangi Bluetooth kulaklık türünü seçerseniz seçin, Melefoni her müşterinin ihtiyacına uygun geniş bir çözüm yelpazesi sunar.

Kablosuz bir Bluetooth kulaklık ararken, kulaklık kullanımdayken pil ömrünün 8-50 saat arasında ve bekleme modunda 500 saate kadar olabileceğini unutmayın. Bluetooth kulaklığınızın şarjının hemen bitmemesini sağlamak için taşınabilir bir şarj cihazı almanızı tavsiye ederiz.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Dışarıda veya havaalanı gibi yoğun yerlerde çok sayıda telefon görüşmesi yapmanız gerektiği anlarda, gürültü sorununu ortadan kaldıran bir Bluetooth kulaklığı düşünün. Bluetooth kulaklık teknolojisi arka plandaki gürültüyü azaltır ve sesinizi konuşmanın diğer ucundaki kişiye daha net iletir.  

Kulaklığı iPad Pro'nuzdaki bir uygulamadan müzik akışı için kullanmak istiyorsanız, kaliteli ses ve saatlerce konfor sağlayan çift kulaklıklı, kafa üstü Bluetooth kulaklık almak isteyebilirsiniz. Bluetooth kulaklığınızı takarken çok fazla hareket ediyorsanız, kafa üstü veya kulak içi bir kulaklık tercih edebilirsiniz. Bu tip ürünler kulaklığın güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı olur.