Kategoriler
1

Telefon Tutucu

Telefon tutucular akıllı cep telefonlarının çeşitli kullanımlarını kolaylaştırmak için üretilirler. Araç içi ve günlük kullanımda farklı işlevlere sahip olan telefon tutucular hemen herkes tarafından tercih edilen ürünlerdir. Birden fazla cihaza entegre edilebilen telefon tutucu modelleri, her an yanınızda olması gereken tablet veya navigasyon cihazı gibi tüm cihazlar için en büyük yardımcılardır.

Tüm cep telefonu çeşitleriyle uyumlu çalışırlar. Telefon tutucu satın alırken universal özellikli, tüm cihazlarla uyumlu olan ürünleri veya telefon modeli ve markasına uyumlu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Telefon Tutucu Nasıl Kullanılır?

Telefon tutucular genellikle araç içi kullanımı için tercih edilirler. Araç telefon tutucu olarak da satılan, birden fazla kullanım avanrajı bulunan bu ürünlerin mıknatıslı olan modelleri de bulunmaktadır. Mıknatıslı telefon tutucu ürünleri araçlarda en etkin kullanımı sağlar. Mıknatıslı ürünlerde telefon arkasına entegre edilen küçük bir metal parça ile araç içine yerleştirilen telefon tutucu bir arada kullanılır. Güçlü mıknatıs sayesinde metal yüzeler birbirini tutar ve telefonunuz güvende olur. Bu tip ürünler yer kaplamadığı için tercih edilirler ve oldukça şık bir görünüme sahiptirler.

Telefon Tutucu Fiyatları

Telefon tutacağı ürünleri birçok farklı çeşitte satılır. Her cihaza uyumlu telefon tutucu ürünleri ile belirli markalara uyumlu tutacaklar arasındaki fiyatlar farklıdır. Telefon tutucular arasında fonksiyon özellikleri farklı olan ürünlerle daha pratik kullanımı amaçlayan ürünlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Araç içi telefon tutucu ürünlerinde mıknatıslı modellerin ve diğer tüm ürünlerin fiyatlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Telefon Tutucu Satın Al

Telefon tutucu satın alırken hem sağlam hem de kullanışlı bir ürün tercih etmek istersiniz. En uygun telefon tutucu modellerine sahip firmamız sizlere en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır.