Kategoriler

Apple Pencil

Yüksek hassasiyetli ile yeni Apple Pencil ürünleri işlerinizde size kolaylık sağlamak için tüm donanımlara sahiptir. Bu zamana kadarki en düşük gecikme süresine sahip Apple Pencil ürünü  özellikleri ile renklendirme, not alma, e-posta kullanımı ve daha birçok konuda avantajlar sağlar.

Doğal yapısı ile elle tutulmayı kolaylaştıran Apple pencil aynı zamanda kullanıcı dostu dokunmatik yüzeye sahiptir ve çift dokunma hareketini destekler. Yeni nesil Apple Pencil ürününü kullanmaya başladığınızda yeni teknolojinin ergonomik kalitesini hissedeceksiniz.

Şarj ve Eşleşme için Özel Tasarım

iPad Pro cihazlarında kusursuz çalışan Apple Pencil mıknatıslı olması sayesinde cihaza yapışır. Kuvvetli mıknatıs, tablet kaleminizin düşüp kaybolmasını önler. Aynı zamanda şarj ve eşleşme için düz kenarlı olarak tasarlanmıştır. Tüm bu özellikleriyle Apple cihazlarınızda kalemi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Apple Pencil Fiyatları

Tablet bilgisayarların daha işlevsel kullanılmasını sağlayan Apple Pencil  ürünleri malzeme olarak diğer tablet kalemlerinden daha üstün özelliklere sahiptir. Dokunmatik yüzeyle olan uyumu ve düşük gecikme süresi ile Apple kalemleri farklı fiyatlara sahiptir.

Apple Tablet Kalemi Nasıl Kullanılır?

Tablet kalemleri arasında Apple Pencil 2’nin kullanımı oldukça kolaydır. Tek parmak dokunuşu ile yapabildiğiniz her şeyi Apple Pencil 2 ile de yapabilirsiniz. Tablet kalemi modelleri arasında ergonomik yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Apple Pencil ürünlerini web sitemizden satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Duyarlı olarak çalışna ve ekranlarda kulanım sırasında farklı basınçları algılayabilen Apple Pencil 2. nesil ürünleri temas anında maksimum performansla çalışır. Çizim yapmak, not almak, uygulamaları kontrol etmek, fotoğraf düzenlemek gibi birçok iş için Apple Pencil 2 tablet kalemini kullanabilirsiniz.