Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 >

iPhone XS Max Kılıfları

İyi bir kılıfınız varsa, Apple iPhone XS Max'inizi her türlü hasara karşı koruduğunuzdan emin olursunuz. Melefoni’de, iPhone XS Max kılıflarının geniş bir yelpazesini bulacaksınız.

İPhone XS Max ile hemen farkedilen şey 6.5 inçlik ekrandır. Doğal olarak bu değerli parçayı hasara karşı korumak istiyorsunuz. iPhone XS Max kasası birçok hasarı almaya son derecede müsaittir. Özellikle çizilmelere karşı maksimum düzeyde korunması gerekir.

iPhone XS Max için aradığınızdan çok fazla çeşitli kılıflara sahibiz. Örneğin, iPhone XS Max cihazınızın boyutunu daha fazla arttırmayacakbir kılıf mı istiyorsunuz? Ya da daha ziyade iPhone XS Max'in tasarımını vurgulayan bir kılıf mu? Aradığınız tüm iPhone XS Max kılıflarını Melefoni’de bulabilirsiniz.

İPhone XS Max, diğer iPhone modellerine göre özellikler açısından bir adım daha ileri gidiyor. Dolayısıyla bir kılıfla iyi bir koruma şarttır. iPhone XS Max kılıflarının çeşitliliği Melefoni ile sonsuzdur. Güzel iPhone XS Max tasarımını gizlemek istemediğiniz için özel bir kılıf arıyorsanız ürün yelpazemize mutlaka göz atın. Çünkü Melefoni her tarza ve zevke uygun kılıf barındırmaktadır.

Apple iPhone XS Max'inizi kişiselleştirin

Kimse aynı değildir ve kimse herkesle aynı kılıfı kullanmak zorunda değildir. Melefoni size, Apple iPhone XS Max cihazınıza kişisel bir dokunuş vermek için mükemmel bir fırsat sunar. Farklı renkler, yapılar ve malzemeler telefonunuza tamamen farklı bir tasarımda kılıf satın alabilirsiniz. Örneğin, en popüler kılıf olan şeffaf telefon kılıflarıyla birlikte renklı silikon kılıfları Melefoni’den satın aalbilirsiniz. Apple iPhone XS Max arka kapak veya 360 derece koruma kılıfları Melefoni’de mevcuttur.